Ricky Gervais’in Vax’ı aldığını ve gerçekten şok olduğunu gördüm.

Her zaman onun büyük bir hayranı oldum ve onun altın küre konuşmasından sonra gerçekten Hollywood’da olan bokun farkında olduğunu ve onları çağıracak cesareti olduğunu düşündüm, o zaman bu “salgının” ne kadar sahte olduğunu fark edecekti. ve Vax öyle.

Sattı mı? O konuşmayı yaparken elitlerin yaptığı gibi bizimle alay mı ediyordu?

Sebepleri ne olursa olsun ona olan saygımı kaybettim.

… LorSporBor tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Bayburt merkezden ben Hasan. Selam paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 12-03-2021 14:15:39

2. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım

3. Sivas merkezden ben . selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 13-03-2021 00:30:54

4. Artvin merkezden ben memo. Mrb siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 02:35:04

5. Bu konu : ” Ricky Gervais covid vax’ı alıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, facebookta paylaştım , – 193

6. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

8. Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 22-03-2021 05:32:49

9. Bu konu : ” Ricky Gervais covid vax’ı alıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 369

10. Bu konu : ” Ricky Gervais covid vax’ı alıyor ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler , Emine – 428

11. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link