Görüntüyü yüklememe izin vermiyor ama şu anda Twitter’da. Herkes Covid’e sahip olduğunu söylediğinde neden ölüm nedeninden emin olmadıklarını söylediklerini anlamıyorum ve bir motosiklet kazasında ölseniz bile diğer herkes bundan ölüyor. Ama şimdi, virüsü taşıyan 87 yaşındaki bir adamı neyin öldürdüğünden emin değiller mi? Demek istediğim, bu garip değil mi? Joe’nun Covid sayımına gitmemesi için mi? Demek istediğim, şehirler açılıştan sadece 3 gün sonra açılıyor ve virüs yok oluyor! Ne mucize!

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 403

2. Kırşehir dan kimler var. RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 204

3. Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 492

4. Yalova merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, şukuladım 23-01-2021 21:21:13

5. Yozgat dan kimler var. RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler , ali – 114

6. Bilecik dan kimler var. RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 214

7. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-01-2021 07:16:50

8. Adıyaman dan kimler var. RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. . selamun aleyküm sayfan süper ötesi güzel, saolun , ziya – 458

9. Ordu merkezden ben memo. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 26-01-2021 07:11:57

10. Konya merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 18:06:43

11. Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 92

12. Batman dan kimler var. RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. . Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 121

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, saolun , Gürbüz – 172

14. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 120

16. Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun , mehmet – 92

17. Karabük merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 12:19:51

18. Yalova merkezden ben banu. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 27-02-2021 02:23:05

19. Çankırı merkezden ben ziya. Slm paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-02-2021 09:38:53

20. Van dan kimler var. RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 487

21. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler

22. Kırşehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 24-03-2021 18:42:14

23. Bu konu : ” RIP .. Larry King, “Covid koşulları nedeniyle” 87 yaşında öldü. “Ölüm nedeni henüz belirlenmedi.” Ne?!! Yani Covid düşündüğümüz katil virüs değil mi ?! O ne lan. ” çok güzel. Mrb web siten inan ki iyi, teşekkürler , – 370

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link