Kategoriler
Genel

Ripper Siyahı

Herkes (özellikle İngiltere’den) siyah ripper’ı duyuyor mu? Birkaç saat önce öldüğü her yere çok gönderildi. Kim olduğunu bilmeyenler için temelde bu sosyal medya ‘kişiliklerinden’ biri ya da polisin önünde sigara otu ve benzeri şeyler gibi meşhur aptal videolar çeken ne demek istersen.

Her neyse, bugün bir çok insanın garip bulduğu iddia edilen öldü, çünkü düne kadar covid19’un planlanması, 5g kuleleri ve insanların nasıl harekete geçmeye ve onları indirmeye başlaması gerektiğine dair çok fazla snapchat hikayesi yayınlamıştı. YouTube’dan silinmiş nüfus kontrolü hakkında konuşan fatura kapılarının videoları.

Gönderdiği şeylerin çoğu muhtemelen saçmalıktı (yeni £ 20 notalarda 5g kuleleri ve korona virüsü sembolleri hakkında) ama asıl önemli olan, insanların onu bir devrim başlatmak ve bu 5g’yi aşağı çekmek için kullanmaya teşvik ediyordu. Görünüşe göre hiçbir yerden görünen kuleler. Çin’deki insanların kuleleri parçalayan videolarını, Birmingham’daki insanları yakıp söndürdüklerini ve herkesin aynı şeyi yapması ve onlardan kurtulması gerektiğini söylerdi,% 1 vs vs … 48 saatten az bir süre sonra ölü.

Başka kimse bunu fark etti mi yoksa garip mi buldu? En az 10 farklı büyük instagram sayfasının ölümünü doğruladığını gördüm, ancak kimse ölüm nedenini bilmiyor gibi görünüyor.

“Ripper Siyahı” için 27 yanıt

Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-04-2020 02:15:09

Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-04-2020 01:43:23

Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 10-04-2020 05:31:06

Karaman merkezden ben ali. Merhabalar siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-04-2020 18:37:43

Siirt merkezden ben gaye. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-04-2020 07:53:07

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-05-2020 00:46:45

Şırnak merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 01-05-2020 20:31:24

Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 22:07:49

Siirt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım 23-05-2020 01:04:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir