“Vacced” filminin sponsorluğunu ve tanıtımını yapıyordu

Televizyonda canlı olarak tartışma / konu ile ilgilendiği için konunun daha fazla araştırılması gerektiğini söyledi.

Aslında konu için açık tartışmalı bir film festivali düzenledi. Ancak olaydan hemen önce her şeyi kapattı ve her şeyi inkar etti.

Elbette fikrini değiştirdiğini söyleyebilirsin, ama bunu şüpheli bulan var mı?

… theonewhostaresback tarafından gönderildi
[comments]

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Robert De Nero’nun bir “Aşı tartışması” başlatma konusunda çok kararlı olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 269

2. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-03-2021 05:46:49

3. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Robert De Nero’nun bir “Aşı tartışması” başlatma konusunda çok kararlı olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? . Selam siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 28

5. Ordu merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım 01-04-2021 14:59:13

6. Bu konu : ” Robert De Nero’nun bir “Aşı tartışması” başlatma konusunda çok kararlı olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , banu – 178

7. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler

8. Kars dan kimler var. Robert De Nero’nun bir “Aşı tartışması” başlatma konusunda çok kararlı olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? . Selam herkese sayfan ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 309

9. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link