“Dikkatinizi, Covid-19’a karşı bir sonraki aşılama ile bağlantılı önemli sorulara acilen çekmek istiyorum. Aşılama tarihinde ilk kez, son nesil sözde mRNA aşıları doğrudan genetik materyaline müdahale ediyor. hasta ve bu nedenle zaten yasaklanmış ve şimdiye kadar suç olarak kabul edilen genetik manipülasyonu temsil eden bireysel genetik materyalini değiştirebilir.

Bu müdahale, aynı zamanda çok tartışmalı olan genetiği değiştirilmiş gıdalarla karşılaştırılabilir. Medya ve politikacılar şu anda sorunu önemsizleştiriyor ve hatta aptalca yeni bir aşı türünün normale dönmesi çağrısında bulunsalar da, bu aşı sağlık, ahlak ve etik açısından sorunlu olduğu kadar, aynı zamanda genetik hasar açısından da sorunludur. Önceki aşıların neden olduğu hasar geri döndürülemez ve onarılamaz olacaktır. Sevgili hastalar, eşi görülmemiş bir mRNA aşısından sonra artık aşının semptomlarını tamamlayıcı bir şekilde tedavi edemeyeceksiniz. Sonuçlarla yaşamak zorunda kalacaksınız çünkü artık sadece Down sendromu, Klinefelter sendromu, Turner sendromu gibi genetik bir kusuru olan, genetik kalp hastalığını durduran bir kişi gibi, sadece insan vücudundaki toksinleri atarak tedavi edilemeyeceksiniz. hemofili, kistik fibroz, Rett sendromu, vb.), çünkü genetik kusur ebedidir! Bu açıkça şu anlama gelir: Bir mRNA aşılamasından sonra bir aşı semptomu gelişirse, bu aşının neden olduğu hasar genetik olarak geri döndürülemez olacağından ne ben ne de başka bir terapist size yardımcı olamayacaktır.

Kanımca, bu yeni aşılar tarihte hiç bu kadar önemli bir şekilde işlenmemiş insanlığa karşı bir suçu temsil ediyor. Deneyimli hekim Dr Wolfgang Wodarg’ın dediği gibi: Aslında insanların büyük çoğunluğu için bu “gelecek vaat eden aşı” YASAKLANMALIDIR çünkü genetik mühendisliği! “

Lütfen bu aşıyı almayın.

Author

27 Comments

1. Malatya dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Mrb siten cidden güzel, şukuladım , gaye – 418

2. Kars merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2021 15:33:31

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, şukuladım

4. Adana merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 05:54:44

5. Bu konu : ” Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sağolun , banu – 13

6. Düzce dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Selamlar web siteniz yeminle güzel, sağolun , Hasan – 227

7. Nevşehir dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 182

8. Mersin dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 471

9. Afyon dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Selam herkese web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 87

10. Osmaniye dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 102

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Selam siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 62

12. Bu konu : ” Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, sağolun , ziya – 275

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden çok güzel, saolun , Gürbüz – 19

14. Antalya dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 322

15. Bu konu : ” Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 413

16. Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

17. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Kocaeli dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Slm web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ali – 136

19. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım

20. Yalova merkezden ben doruk. Slm web sitesi cidden iyi, face de paylaştım 27-06-2021 04:44:15

21. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 199

23. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:03:26

24. Bitlis dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , mehmet – 20

25. Bayburt dan kimler var. Robert F.Kennedy, Jr.’ın Mesajı (Covid Aşıları Üzerine) . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, şukuladım , ali – 433

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link