Robinhood'un CEO'su Vlad Tenev - youtube'da Roaring Kitty gibi davranıp insanların parasını alıyor #amc #gme #cryptoshorts

Son beş aydır bir kabusta yaşıyorum çünkü çok şey biliyordum. Benim adım Amanda McGraw ve bu bir şaka değil.

https://preview.redd.it/5wvfshed6871.png?width=1920&format=png&auto=webp&s=8fe57e45827130a70598e1ff4977de7e30673d4f

…Gunthess tarafından gönderildi
[comments]

Author

32 Comments

1. Van merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 29-06-2021 15:04:57

2. Afyon dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 285

3. Kastamonu dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 60

4. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 171

6. Bu konu : ” Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 47

7. Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

9. Edirne dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 169

10. Samsun dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 382

11. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, saolun 11-07-2021 12:08:10

12. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım 15-07-2021 08:42:20

13. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-07-2021 12:35:20

14. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Bayburt merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 23-07-2021 15:17:41

16. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

17. Kilis dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 304

18. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım

19. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . Slm sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 274

20. Bu konu : ” Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 468

21. Samsun merkezden ben . Mrb sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:46:10

22. Bolu dan kimler var. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların . Selam siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 42

23. Bu konu : ” Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 105

24. Bu konu : ” Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev – youtube’da Kükreyen Kitty gibi davranarak insanların ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 390

25. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

26. Bolu merkezden ben memo. Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 10-09-2021 15:01:54

27. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler 11-09-2021 20:04:31

28. Diyarbakır merkezden ben banu. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 13-09-2021 00:10:31

29. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 16-09-2021 06:53:51

30. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment