Reddit’te geziniyordum ve bu makaleyi gördüm. Yorumlardan biri aşıya biraz fazla övgüde bulunuyordu, ancak bunun altında kalan tuhaf bir betik (?) Koduydu. Sanki yanıtı verirken hata yapan bir botmuş gibi.

Buraya

… AttitudeEraWasBetter tarafından gönderildi
[comments]

Author

45 Comments

1. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 138

3. Sinop dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, sağolun , memo – 90

4. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 92

5. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 30-11-2020 21:54:35

7. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım

9. Rize merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 08-12-2020 07:19:15

10. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 465

11. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

12. Niğde merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 15-12-2020 22:38:59

13. Artvin dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 198

14. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok güzel, saolun , Aylin – 232

15. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , emin – 25

16. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun

17. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 147

18. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, sağolun

19. Şanlıurfa dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 311

20. Slm siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

21. İzmir dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 208

22. Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

23. Kayseri dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 333

24. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 03-02-2021 01:35:27

25. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 91

26. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

27. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 435

29. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 230

30. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 180

31. Gümüşhane merkezden ben memo. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 19-03-2021 07:24:34

32. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler 20-03-2021 00:51:53

33. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun , doruk – 498

34. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

35. Merhaba herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

36. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Muş merkezden ben hatice. Mrb siten ciddiyim çok güzel, tebrikler 21-04-2021 04:54:56

38. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım 23-04-2021 20:06:05

39. Uşak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun 07-05-2021 02:09:49

40. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, teşekkürler 07-05-2021 02:48:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link