Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu?

Reddit’te geziniyordum ve bu makaleyi gördüm. Yorumlardan biri aşıya biraz fazla övgüde bulunuyordu, ancak bunun altında kalan tuhaf bir betik (?) Koduydu. Sanki yanıtı verirken hata yapan bir botmuş gibi.

Buraya

… AttitudeEraWasBetter tarafından gönderildi
[comments]

“Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu?” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 138

2. Sinop dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, sağolun , memo – 90

3. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 92

4. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 30-11-2020 21:54:35

5. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 465

6. Niğde merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 15-12-2020 22:38:59

7. Artvin dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 198

8. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok güzel, saolun , Aylin – 232

9. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , emin – 25

10. Denizli dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 147

11. Şanlıurfa dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 311

12. İzmir dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 208

13. Kayseri dan kimler var. Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 333

14. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 03-02-2021 01:35:27

15. Bu konu : ” Robotlar, covid aşısını otomatik olarak desteklemek için kullanılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 91

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link