Rock and Roll, Kokain ve Eroin anlamına gelir

… müziğiniz sandığınızdan daha az masum … ve duymak için geriye doğru çalmak zorunda değilsiniz … bu nasıl hiç bahsedilmeden gitti? … gerçek size söylediklerinin tam tersi … müziği ters yönde çalmayın … sadece aşağıdaki sözlüğü kullanın …

… bağımlı geceleri kokain kullanır … sabah aşağı iner, maviler alır … sonra gece uyuyup rüya görmek için mavi (eroin) yapar … ve bir taraftan diğerine geçerler. .. yüksekten alçağa … ve şarkılar ateş etmekle ilgili …

… asla karşılayamayacağınız bir şeye bağımlı olmayın … Geçen yıl bir eroin bağımlısıyla tanıştım … şimdi temiz olduğunu söyledi … kendisi ve kız arkadaşı haftada 2000 dolar eroin ve meth için harcadıklarını söyledi. .. bunu nasıl karşılayabilirsin? … ya zenginsin, hırsızsın ya da satıcısın … ilk kez tekrarladığında aşırı dozdan öldü ve öldü …

… asla denememek için iyi bir neden … senden her şeyi alacak … hayatından da.

————————————————– ———

kokain: kaya, ay, ay ışığı, taş, elmas, hollandaca, pembe, beyaz, şehir, kız, kadın, aşk, kar, gül, rüzgar, pazar kağıdı, dağ, tepeler, tatlılar, şeker, güçlü, kuzey, 9, johnny sıcak, şehir dışında, yaylalar, yüksek su, parlak, yeni, aptal, şeker, kaliforniya, sağ, uç, gerçek, gökyüzü, cennet, cennet, gülümseme, kedi, gökyüzü, delilik, c, kız kardeş, kızlık, piliç, canlı, gümüş, bebek, ışık, kağıtlar, çarşaflar, yelken, deniz, kentsel, batı, hayat, kraliçe, cennet, tanrı, umut, …

eroin: rulo, güneş, güneş ışığı, italyan, mavi, siyah, kahverengi, ülke, oğlan, adam, ölü, mississippi, virginia, jersey, memphis, ovalar, şehir merkezi, güney, zehir, linda, alice, alicia, samantha, smith, susie, rosie, 8, kırsal, barınak, doğu, karanlık, gece, gece yarısı, sefalet, dixie, kir, çamur, ölü çiçekler, altın, soğuk, kaşlarını çatmak, düşük, lucifer, erkek kardeş, katır, delilik, brooklyn, yanlış zayıf, kırık, yalnızlık, gitti, garip, yabancı, garip arazi, yeraltı, sualtı, boşluk, kimse, hiçbir şey, kötü, yalanlar, uzanmak, sorun, baharat, angie, şeytan, cehennem, ölüm, kral, rüya, değişiklik, …

Bob Dylan – Geceyarısından Sonra

Bal adında bir kız (kan)
Paramı aldım (gümüş ve altın; kokain ve eroin)
O geçiyordu
Gece yarısından hemen sonra (00:00; eroin)
Ve ay (kokain) benim gözümde (şırınga).

Rock’n roll’u bu kadar uzun süre nasıl sır olarak sakladılar? Müziğinizi bir daha asla aynı şekilde dinlemeyeceksiniz.

“Rock and Roll, Kokain ve Eroin anlamına gelir” üzerine 4 yorum

1. Erzincan merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 12:00:20

2. Bu konu : ” Rock and Roll, Kokain ve Eroin anlamına gelir ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link