Ocak ayında harika sıfırlamayı özetleyen harika bir iş çıkaran “Yeni Normal” belgeselini izledim. Eğer izlemediyseniz, kontrol etmelisiniz: https://happen.network/

Her neyse, bu belgeselde aşı pasaportlarının Rockefeller Vakfı tarafından finanse edildiğinden bahsetmişlerdi. Bu ifadeyi kontrol etmek istedim ve bunun doğru olduğunu buldum. https://geopolitic.org/2021/01/15/microsoft-big-tech-coalition-developing-rockefeller-funded-covid-passports/

Sadece pasaportları finanse etmekle kalmıyorlar, kendi sitelerinde, “Böylesine büyük bir programın koordinasyonu, savaş zamanı çabası olarak görülmelidir” dediler. Biden’in brifinglerinde tam olarak bu ifadeyi kullanması ilginç buluyorum. Başkanlık sloganının (Build Back Better) benzer şekilde dünya çapında yeniden ortaya çıkan bir Büyük Sıfırlama mantrası olduğunu düşünürsek, bunun tesadüfi olma ihtimalini düşük buluyorum.

Bu açıkça Rockefeller etkisinin siyasetteki minik bir resmidir, ancak ben ne olursa olsun noktaları birleştirmekten zevk alıyorum.

Author

9 Comments

1. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 10-04-2021 15:14:43

3. Bu konu : ” Rockefeller Vakfı, aşı pasaportlarıyla ilgileniyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler , Emine – 308

4. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Rockefeller Vakfı, aşı pasaportlarıyla ilgileniyor . Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 411

5. Denizli dan kimler var. Rockefeller Vakfı, aşı pasaportlarıyla ilgileniyor . selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , – 449

6. Hakkari dan kimler var. Rockefeller Vakfı, aşı pasaportlarıyla ilgileniyor . selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 6

7. Afyon dan kimler var. Rockefeller Vakfı, aşı pasaportlarıyla ilgileniyor . Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 299

8. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Amasya merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun 07-05-2021 03:22:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link