Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar.

SS: Belçikalı Amerikan Coke Şirketine olan ilgimiz, Mueller soy ağacına yaptığımız derinlemesine dalışla başladı. Önceki yazılarda belirtildiği gibi, 3. Robert Swan Mueller, Allen Dulles ve General Charles Pearre Cabell ile birlikte JFK tarafından Domuzlar Körfezi fiyaskosu için kovulan ünlü CIA Planlar Direktörü Richard Bissell Jr. ile ilgilidir.

Kısaltılmış aile ağacında gösterildiği gibi, Richard Bissell’in kız kardeşi, Hector C. Prud’homme ile evlendi. Hector “C” kendi başına ilginç, ancak şimdilik daha çok babası Hector “P” Prud’homme ve onun Belçikalı Amerikan Coke Şirketi, memurları ve yatırımcılarıyla olan ilişkileri ile ilgileniyoruz.

Güncelleme

Rothschild soy ağacındaki diğer bir dal ise Lambert ailesidir, Jadot değil “Lambert” aynı zamanda Belçikalı Coke şirketinde yatırımcıydı. George Herbert Walker.

“Lamberts ve Rothschild’ler arasındaki bağlar, Léon ve James Rothschild’in torunu Lucie’nin 1882’de evlenmesiyle güçlendi.”

https://d-state-research.com/home/mueller-bissell-prudhomme-wwi/

“Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar.” üzerine 16 yorum

1. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-08-2020 07:18:22

2. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, teşekkürler 24-08-2020 14:38:58

3. Van merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 31-08-2020 21:31:31

4. Kütahya merkezden ben gaye. Slm sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 07:24:27

5. Şırnak merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:26

6. Sinop merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-10-2020 08:31:11

Yorum yapın