SS: Belçikalı Amerikan Coke Şirketine olan ilgimiz, Mueller soy ağacına yaptığımız derinlemesine dalışla başladı. Önceki yazılarda belirtildiği gibi, 3. Robert Swan Mueller, Allen Dulles ve General Charles Pearre Cabell ile birlikte JFK tarafından Domuzlar Körfezi fiyaskosu için kovulan ünlü CIA Planlar Direktörü Richard Bissell Jr. ile ilgilidir.

Kısaltılmış aile ağacında gösterildiği gibi, Richard Bissell’in kız kardeşi, Hector C. Prud’homme ile evlendi. Hector “C” kendi başına ilginç, ancak şimdilik daha çok babası Hector “P” Prud’homme ve onun Belçikalı Amerikan Coke Şirketi, memurları ve yatırımcılarıyla olan ilişkileri ile ilgileniyoruz.

Güncelleme

Rothschild soy ağacındaki diğer bir dal ise Lambert ailesidir, Jadot değil “Lambert” aynı zamanda Belçikalı Coke şirketinde yatırımcıydı. George Herbert Walker.

“Lamberts ve Rothschild’ler arasındaki bağlar, Léon ve James Rothschild’in torunu Lucie’nin 1882’de evlenmesiyle güçlendi.”

https://d-state-research.com/home/mueller-bissell-prudhomme-wwi/

Author

86 Comments

1. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun 10-08-2020 03:24:38

2. Yalova merkezden ben ahmet. Slm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-08-2020 19:19:53

3. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-08-2020 07:18:22

4. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, teşekkürler 24-08-2020 14:38:58

5. Van merkezden ben ahmet. Slm siten gerçekten hayran edici, sağolun 25-08-2020 09:10:43

6. Van merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 31-08-2020 21:31:31

7. Erzurum merkezden ben gaye. Selam sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım 03-09-2020 07:03:17

8. Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım

9. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

10. selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Kütahya merkezden ben gaye. Slm sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 07:24:27

12. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Şırnak merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:26

14. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım

15. Sinop merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-10-2020 08:31:11

16. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 220

17. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 224

18. Adana merkezden ben hatice. Mrb sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 23-11-2020 22:48:30

19. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , emin – 104

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 2

21. Merhaba paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım

22. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa gerçekten çok güzel, sağolun

23. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım 01-12-2020 12:58:17

24. Artvin merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun 06-12-2020 14:14:18

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 14

26. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 44

27. Kars dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun , doruk – 423

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 489

29. Samsun merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 23-12-2020 13:53:54

30. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 422

31. Karaman merkezden ben . Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım 28-12-2020 12:08:00

32. Tunceli dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 95

33. Kütahya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-12-2020 17:45:59

34. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, saolun 01-01-2021 06:00:17

35. Bilecik dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 413

36. Gaziantep merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-01-2021 20:35:48

37. Manisa merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 22:06:30

38. Osmaniye merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 14:13:08

39. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 77

40. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

41. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-01-2021 07:16:32

42. Giresun dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , banu – 347

43. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 401

44. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-02-2021 04:17:48

45. İstanbul merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, saolun 06-02-2021 13:24:13

46. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 09-02-2021 13:35:25

47. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

48. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

49. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , memo – 20

50. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım

51. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 01-03-2021 09:38:34

52. merhaba arkadaşlar paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Edirne dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , Hasan – 436

54. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler 06-03-2021 01:26:16

55. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun , ali – 352

56. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 480

57. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 363

58. Slm sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

59. Mrb web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

60. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

61. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 476

62. Samsun dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Selam web siten ciddiyim güzel, sağolun , Emine – 6

63. Adıyaman dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , gaye – 377

64. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 342

65. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Emine – 448

66. Selam sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım

67. Merhabalar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun

68. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 177

69. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

70. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 27-05-2021 15:29:14

71. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 293

72. İstanbul merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 03:17:08

73. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 170

74. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun , – 231

75. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 252

76. Bu konu : ” Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 306

77. Bartın dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 193

78. Kilis dan kimler var. Rockefellers & Rothchilds – Bush, Mueller ve Bissell Birinci Dünya Savaşı Yatırım Mueller ve Bush Genişletilmiş Aileler aracılığıyla iki aileye bağlantılar. . Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 440

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link