Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor

SS: Her köşede ellerinde tam otomatik makineli tüfekler bulunan askeri polis ve her ana meydanda (Pantheon, Colosseum, Trevi Çeşmesi) ayrıca açık hava zorunlu maske yetkisini uygulayan yerel polis var. 22:00 – 05:00 sokağa çıkma yasağı vardır ve bu süre içinde dışarıda kalırsanız amacınızı belirten belgeler taşımanız gerekir. Dahası İtalyanlar, güvenlik tiyatrosu olarak bütün gün dolu sirenle boş ambulanslar çalıştırdıklarını tahmin ettiler. Onu ilk elden duymak ve görmek beni aynı sonuca götürür. Bunu İtalya dışında duyan var mı?

“Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor” üzerine 12 yorum

1. Karaman dan kimler var. Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor . Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 168

2. Bu konu : ” Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 363

3. Bu konu : ” Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 31

4. Bu konu : ” Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 388

5. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım 18-12-2020 16:01:59

6. Bu konu : ” Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 453

7. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-01-2021 09:12:19

8. Bu konu : ” Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 417

9. Siirt merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-01-2021 03:26:06

10. Bu konu : ” Roma tam bir polis devletinde ve Batı medyası buna hiç değinmiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , mehmet – 31

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link