Kategoriler
Genel

ROMA’dan büyük resim görünümü: İyinin, ışığın çocuklarının bir araya gelip seslerini duyurması gerekir. – Eski Apostolik Nuncio’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne Açık Mektup

https://gellerreport.com/2020/06/archbishop-viganos-letter-to-president-trump-the-forces-of-evil-are-against-you.html/

snip:

Toplumda Sayın Cumhurbaşkanı, bu iki karşıt gerçek, tıpkı Tanrı ve Şeytan’ın ebedi düşmanları gibi sonsuz düşmanlar olarak var olurlar. Ve öyle görünüyor ki, akıllıca karşı çıkacağınız ve bu günlerde size karşı şiddetle savaşan derin durumla kolayca tanımlayabileceğimiz karanlığın çocukları – şimdi, planlarını açıklayarak kartlarını göstermeye karar verdiler. . Zaten kontrol altında olan her şeye sahip olduklarından o kadar emin görünüyorlar ki, şimdiye kadar en azından kısmen gerçek niyetlerini gizleyen bu hileyi bir kenara bırakmışlardır.

Halihazırda yürütülen araştırmalar, Covid acil durumunu sadece sağlık alanında değil, aynı zamanda politika, ekonomi ve medyada da yönetenlerin gerçek sorumluluğunu ortaya çıkaracaktır. Muhtemelen sosyal mühendisliğin bu muazzam işleminde, insanlığın kaderine karar veren, vatandaşların iradelerine ve ulusların hükümetlerindeki temsilcilerine karşı hareket etme hakkını savunan insanlar olduğunu göreceğiz.

Ayrıca, bu günlerdeki isyanların, virüsün kaçınılmaz olarak solmakta olduğunu ve pandeminin sosyal alarmının zayıfladığını görenler tarafından kışkırtıldığını keşfedeceğiz, çünkü onlar, meşru olmasına rağmen, nüfusa karşı haksız bir saldırganlık olarak kınanabilir.

Aynı şey Avrupa’da, mükemmel bir eşzamanlı olarak da oluyor. Sokak protestolarının kullanımının, önümüzdeki dönem başkanlık seçimlerinde derin devletin amaçlarını somutlaştıran ve bu hedefleri sadakatle ve inançla ifade eden birini görmek isteyenlerin amaçlarına etkili olduğu açıktır. Birkaç ay içinde, bu vandalizm ve şiddet eylemlerinin ardında gizlenmiş olanın, özgürlüğün olmadığı bir dünya inşa etmek için sosyal düzenin çözülmesinden faydalanmayı umanlar olduğunu bir kez daha öğrenmemiz şaşırtıcı olmayacak: Çözmek et Masonik atasözü öğrettiği gibi Coagula.

Rahatsız edici görünse de, tarif ettiğim karşıt hizalamalar dini çevrelerde de bulunur. İsa’nın sürüsünü önemseyen sadık Çobanlar vardır, ancak sürüyü dağıtmaya ve kuzgunları yırtıcı kurtlar tarafından tüketilmek üzere teslim etmeye çalışan paralı asker kâfirleri de vardır.

Bu paralı askerlerin karanlığın çocuklarının müttefikleri olması ve ışığın çocuklarından nefret etmesi şaşırtıcı değildir: tıpkı derin bir devlet olduğu gibi, görevlerine ihanet eden ve Tanrı’ya karşı uygun taahhütlerini yerine getiren derin bir kilise de vardır. Böylece, iyi yöneticilerin halkla ilişkilerde mücadele ettiği Görünmez Düşman, dini alanda iyi çobanlar tarafından da savaşır. 8 Mayıs’ta yayınlanan son Temyizde bahsettiğim manevi bir savaş.

Amerika Birleşik Devletleri, ilk kez, yaşam hakkını cesurca savunan, dünyadaki Hıristiyanlara karşı zulmü kınamaktan utanmayan, İsa Mesih’i ve vatandaşların ibadet özgürlüğünden bahseden bir Cumhurbaşkanı’na sahiptir. Yaşam için Mart’a katılımınız ve daha yakın zamanda Nisan ayının Ulusal Çocuk İstismarı Önleme Ayı olarak ilan edilmesi, hangi tarafta savaşmak istediğinizi onaylayan eylemlerdir. Ve farklı silahlarla da olsa bu savaşta ikimizin de aynı tarafta olduğuna inanmaya cesaret ediyorum.

Bu nedenle, II.John Paul Paul Ulusal Tapınağı’nı ziyaret ettikten sonra maruz kaldığınız saldırının, ırkçılıkla mücadele etmemek ve sosyal düzen getirmek değil, eğilimleri ağırlaştırmak isteyen düzenlenmiş medya anlatısının bir parçası olduğuna inanıyorum; adalet getirmek değil, şiddet ve suçu meşrulaştırmak; gerçeğe hizmet etmek için değil, bir siyasi hizipten yana olmak.

Ve sözleriyle, karşı tarafa hizalandıklarını kanıtlayan Piskoposların – yakın zamanda kınadıklarım gibi – endişe verici. Onlar derin devlete, küreselleşmeye, hizalanmış düşünceye, bu konuda Hıristiyan olan hiçbir şey olmayan, ancak istedikleri şeylerin Masonik ideallerini çağrıştıran evrensel bir kardeşlik adına daha sık çağırdıkları Yeni Dünya Düzeni’ne bağlılar. Tanrı’yı ​​mahkemelerden, okullardan, ailelerden ve hatta belki de kiliselerden çıkararak dünyaya hükmedin.

Amerikan halkı olgun ve şimdi ana akım medyanın gerçeği ne kadar yaymak istemediğini anladı ama susturmak ve çarpıtmak istiyor, efendilerinin amaçları için yararlı olan yalanı yayıyor. Bununla birlikte, çoğunluk olan iyinin halsizliklerinden uyanması ve kaçınılmaz amaçlarla dürüst olmayan azınlık tarafından aldatılmayı kabul etmemesi önemlidir.

İyinin, ışığın çocuklarının bir araya gelip seslerini duyurması gerekir. Bunu yapmanın daha etkili bir yolu var, Sayın Başkan, duadan ziyade, Rab’den sizi, ABD’yi ve tüm insanlığı düşmanın bu muazzam saldırısından korumasını istiyor? Duanın gücünden önce, karanlık çocukların aldatmaları çökecek, arazileri ortaya çıkacak, ihanetleri gösterilecek, korkutucu güçleri hiçbir şeyle bitmeyecek, ışığa çıkacak ve ne olduğu için açığa çıkacak: şeytani bir aldatma.

Sayın Başkan, dualarım sürekli olarak sevgili Amerikan milletine döndü, burada Papa Benedict XVI tarafından Apostolik Nuncio olarak gönderilme ayrıcalığına ve onuruna sahibim. Tüm insanlık için bu dramatik ve belirleyici saatte, sizler için ve Amerika Birleşik Devletleri hükümetinde yanınızda olan herkes için dua ediyorum. Amerikan halkının benimle birleştiğine ve Yüce Tanrı’ya dua ettiğine inanıyorum.

Tüm insanlığın Görünmez Düşmanına karşı birleştim, seni ve First Lady’i, sevgili Amerikan ulusunu ve iyi niyetli tüm erkek ve kadınları kutsuyorum.

Ulpiana Başpiskoposu

Amerika Birleşik Devletleri’ne eski Apostolik Nuncio

“ROMA’dan büyük resim görünümü: İyinin, ışığın çocuklarının bir araya gelip seslerini duyurması gerekir. – Eski Apostolik Nuncio’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne Açık Mektup” için 10 yanıt

Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 12-06-2020 15:48:22

Bayburt merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:18:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir