Klonların siyaset ve Hollywood’daki gerçek insanlar için yerini almasıyla ilgili interweb’lerde pek çok saçmalık görüyorum. Ve belirtildiği gibi, buna inanmıyorum.

Ama inme videosunu izlediniz mi? Bu gerçekten ciddi görünüyordu. Demek istediğim, ben doktor değilim ve çok çabuk tıbbi yardım aldığını biliyorum, ama yine de. Tamamen şiddetli bir felç geçirdi.

Bu gönderinin derin olmasını veya çok fazla oy almasını beklemiyorum, ancak bu kadar ciddi bir olaydan sonra neden iyi olduğuna dair herhangi bir teorisi var mı?

… marchofthe tarafından gönderildi
[comments]

Author

69 Comments

1. Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

2. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-09-2020 17:36:26

4. Karabük merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, face de paylaştım 02-10-2020 09:07:17

5. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 11:18:30

6. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım 06-10-2020 02:48:18

7. Ankara merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-10-2020 03:02:45

8. elif yılmaz Reply

Selam sayfa inanılmaz hayran edici, sağolun

9. Adana merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 12:26:00

10. Sinop dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Mrb siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 474

11. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 285

12. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 167

13. Çorum merkezden ben memo. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 31-10-2020 21:41:37

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 75

15. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, şukuladım , – 328

16. Sakarya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-11-2020 17:09:20

17. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 423

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Slm web siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 43

19. Mardin merkezden ben doruk. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 01-12-2020 08:36:34

20. Bingöl merkezden ben mehmet. Slm sayfa harbiden çok iyi, sağolun 06-12-2020 14:08:23

21. Tokat dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Slm siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , – 315

22. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, saolun , doruk – 96

23. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler

24. Ağrı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 20-12-2020 17:46:50

25. Düzce dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 418

26. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , emin – 230

27. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , ahmet – 112

28. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

29. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:30:38

30. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , hatice – 485

31. Amasya dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 146

32. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-01-2021 07:06:46

33. Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

34. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 454

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, saolun , elif yılmaz – 300

36. Erzurum dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Merhabalar sayfanız ciddiyim güzel, tebrikler , mehmet – 450

37. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 235

38. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 342

39. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamlar siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 22:16:25

40. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 394

41. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla iyi, face de paylaştım , ali – 160

42. Kars dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Selamlar siten yeminle güzel, tebrikler , memo – 265

43. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 154

44. Düzce dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 270

45. Artvin dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Selam sayfanız valla hoşuma gitti, sağolun , ali – 295

46. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

47. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

48. Samsun dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 372

49. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 282

50. Selamlar paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım

51. Sakarya merkezden ben ali. Slm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 22:48:50

52. Tokat merkezden ben Emine. Mrb sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler 02-05-2021 02:20:59

53. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 238

54. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 4

55. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 245

57. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki güzel, teşekkürler , hatice – 124

58. Karabük dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Selam paylaşım yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 164

59. Manisa merkezden ben memo. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 29-05-2021 01:28:21

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 360

61. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 105

62. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Merhaba sayfa inanki iyi, saolun , elif yılmaz – 124

63. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 197

64. Konya dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , ali – 10

65. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link