Ron Paul nasıl iyi?

Klonların siyaset ve Hollywood’daki gerçek insanlar için yerini almasıyla ilgili interweb’lerde pek çok saçmalık görüyorum. Ve belirtildiği gibi, buna inanmıyorum.

Ama inme videosunu izlediniz mi? Bu gerçekten ciddi görünüyordu. Demek istediğim, ben doktor değilim ve çok çabuk tıbbi yardım aldığını biliyorum, ama yine de. Tamamen şiddetli bir felç geçirdi.

Bu gönderinin derin olmasını veya çok fazla oy almasını beklemiyorum, ancak bu kadar ciddi bir olaydan sonra neden iyi olduğuna dair herhangi bir teorisi var mı?

… marchofthe tarafından gönderildi
[comments]

“Ron Paul nasıl iyi?” üzerine 13 yorum

1. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-09-2020 17:36:26

2. Karabük merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, face de paylaştım 02-10-2020 09:07:17

3. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 11:18:30

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım 06-10-2020 02:48:18

5. Ankara merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-10-2020 03:02:45

6. Adana merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 12:26:00

7. Sinop dan kimler var. Ron Paul nasıl iyi? . Mrb siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 474

8. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 285

9. Bu konu : ” Ron Paul nasıl iyi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 167

Yorum yapın