https://www.medpagetoday.com/infectiousdisease/uritheflu/88676

Sana yalan söylüyorlar. Sadece tüm grip, zatürre veya diğer ölüm nedenlerini Rona olarak listeliyorlar. Hepsi büyük bir PSYOP. Bunu anlamazsanız, derin devlet MSM propagandasının kurbanı olursunuz. Hükümetin veya medyanın sizinle ilgilendiğini düşünüyorsanız, Stockholm Sendromunuz var demektir.

Hayatınızı yaşamaya geri dönün. Herhangi biri Rona’dan söz ederse, kilitlenmeler veya yüz bezleri sadece gözlerinizi çevirin ve o kişiden mümkün olduğunca çabuk uzaklaşın. Onlara bir randevu almanız gerektiğini söylemeniz yeterli. Bu PSYOP oksijen vermeyi bırak. Onu durdurduğumuzda durur. Rona, Y2K gibi, saçmalıktan uydurulmuş.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Rona, devasa bir uluslararası pazarlama bütçesine sahip bir gripten ibaret ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 69

2. Bu konu : ” Rona, devasa bir uluslararası pazarlama bütçesine sahip bir gripten ibaret ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 430

3. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun 31-03-2021 01:42:12

4. Konya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 19:07:21

5. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, tebrikler 08-04-2021 18:26:31

6. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım

7. Kırklareli dan kimler var. Rona, devasa bir uluslararası pazarlama bütçesine sahip bir gripten ibaret . Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 461

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link