Arkadaşlar benim 2 yakın arkadaşım var (onları 20 yıldır tanıyorum) ve 2020’de bir watsap grubunda aylarca neler olduğunu konuştuk. O zamanlar ikisi de bana karşıydı elbette ama özellikle 1’i biz “komplo teorisyenlerinin” %99’unda yanıldığımıza %100 ikna olmuş durumda. Onlara rona ilk kez ortadan kaybolduğunda bunun küresel ölçekte devasa bir sosyal deney olduğunu, A LOT tarafından enfekte ve ölümlerin sayısının abartıldığını söyledim. (Bu alt ve bağımsız olarak araştırılan diğer materyaller sayesinde) aşının bir yıl içinde üretileceğini, covid pasaportlarının bir şey olacağını ve aşıya güvenmediğimi tahmin ettim (sadece bir anti-vaks adamı değilim, sadece buna karşı), maskeler nasıl çalışmadı vs. Bir tanesi yurtdışına çalışmaya gitti ve dün geldi ve buluştuk, bir bira içtik ve tekrar bunları konuştuk. Yurtdışına giden kişi fikrini biraz değiştirdi çünkü benim ülkemde diğer arkadaşım dışında tanıştığı herkes bana yaslanıyordu. Küçük yaştaydı ama yine de inanıyor. O halde size göre, kararını vermesi için ona hangi inkar edilemez kanıtları göstereyim? Kendisine bu bağlantıyı gönderdi ( https://youtu.be/miW7fzrQc6o ) ve yanlış pozitiflere yol açan 38’den fazla pcr döngüleri hakkında söylediği bir nyt makalesi. Teşekkür ederim.

Author

49 Comments

1. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun

3. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, sağolun

4. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

5. Kırşehir dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Selam paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 322

6. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 259

7. Kocaeli merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun 17-07-2021 10:39:24

8. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 217

9. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 468

10. Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 17-07-2021 10:48:47

11. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 206

12. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 224

13. Kocaeli merkezden ben emin. Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 17-07-2021 10:54:56

14. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 10:55:18

15. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler

16. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 96

17. Tunceli merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-07-2021 10:58:48

18. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, saolun , gaye – 61

19. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 394

20. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

22. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım

23. Kayseri dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 235

24. Bayburt dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler , ali – 65

25. Afyon dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 185

26. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-07-2021 20:49:54

27. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 428

28. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 232

29. Selam sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

30. Amasya dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 195

31. Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

32. Denizli merkezden ben ali. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 23-07-2021 18:07:24

33. Hakkari dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 71

34. Bu konu : ” Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 359

35. Gümüşhane merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-08-2021 06:06:54

36. Düzce dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 202

37. Gaziantep dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , ali – 378

38. Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-08-2021 17:47:50

39. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun

40. Hatay merkezden ben ali. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-08-2021 07:44:49

41. İzmir dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Merhaba herkese sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 268

42. Selam herkese web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

43. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-09-2021 19:33:08

44. Nevşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 05-09-2021 00:58:24

45. Çanakkale dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 307

46. Antalya dan kimler var. Rona olayının seçkinler için “küçük bir fırsat penceresi” olduğuna bir arkadaşımı nasıl ikna edebilirim? . Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 141

Write A Comment