Roomba

Ya Roombas gerçekten Hükümet tarafından evinizdeki yolları haritalandırmak için tasarlandıysa, böylece tamamen ele geçirmeye ve onlara karşı çıkan insanların evlerine baskın yapmaya karar verirlerse, o zaman militanları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde evlerini bilmenin avantajı ile evleri temizleyebilirler. ev düzeni çok daha kesin. Ayrıca mikrofonlarla donatılabilir

gönderen … HEAVENZDARKNESS
[comments]

“Roomba” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Roomba ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 220

2. Bu konu : ” Roomba ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 370

3. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 11-02-2021 11:33:29

4. İstanbul dan kimler var. Roomba . Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 500

5. Bu konu : ” Roomba ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 70

6. Malatya dan kimler var. Roomba . Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 17

7. Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-02-2021 08:36:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link