Kategoriler
Genel

Rose McGowan: Hollywood daha sonra bırakmam gereken bir ‘Kült’

“Benim günlük işimdi. Kendimi çok iyi beraat ettirdim, ama hayatımın aşkı bu değildi ”dedi. “Sonsuza dek kim olduğumdan vazgeçmeyi reddettim sadece [Hollywood] temelde aynı fikirde olmadığım bir sistem, bence bir kült.”

“Ve sonra cinsel saldırıya uğradıktan sonra kara listeye alındım ve sonra ne iş yapıyorsun?” McGowan devam etti. “Sonra, tozları alıp namlunun altını kazıyarak [roles] Yapabilirdim. Bu sadece yaşamak için saçma bir yol. Ve yaşadığım yer sanatsal olarak değil. ” – https://www.breitbart.com/entertainment/2020/05/08/rose-mcgowan-hollywood-is-a-cult-i-should-have-left-sooner/

“Rose McGowan: Hollywood daha sonra bırakmam gereken bir ‘Kült’” için 19 yanıt

Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2020 18:09:53

Artvin merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:44:12

Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:46:01

Yalova merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, şukuladım 14-05-2020 11:46:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir