SS: WW2 çoktan bitti ve dahil olan herkes öldü. Nazi bilim adamının coplarını toplayanlar bile çoktan öldü. Maxwell’in babası Rupert Murdoch’a rakip bir medya patronuydu, 1948’de Arap İsrail savaşını körükleyen silah ticaretinden kişisel olarak sorumluydu. Maxwell kardeş, FBI için tüm uçuş kayıtlarının DNA parmak izleri banka transferleri vb. İçin arka kapıyı inşa etti ….. YANİ! Tüm çocuk seks ticareti durumu, Batılı politikacıların yeni nesil ROTHSCHILD mülkiyeti mi (İsrail değil, gerçek Yahudi halkının bu psikopatlarla hiçbir ilgisi yok)? & Çin nereye sığar? Düşünceler?

Author

27 Comments

1. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-04-2021 15:28:12

2. Aksaray merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım 22-04-2021 21:15:34

3. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 21:28:53

4. Van merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 23-04-2021 11:06:10

5. Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

6. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-04-2021 00:51:13

7. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 400

8. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 213

9. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 59

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 349

11. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 13

12. Uşak dan kimler var. Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, saolun , gaye – 259

13. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 148

14. Ağrı merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 17-05-2021 00:31:20

15. Merhabalar siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 342

17. Eskişehir dan kimler var. Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, şukuladım , memo – 70

18. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, sağolun

19. Selam web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Selam web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , ali – 434

21. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 494

22. Gaziantep dan kimler var. Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? . Merhaba sayfan harbiden çok iyi, saolun , ziya – 402

23. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 327

24. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link