SS: WW2 çoktan bitti ve dahil olan herkes öldü. Nazi bilim adamının coplarını toplayanlar bile çoktan öldü. Maxwell’in babası Rupert Murdoch’a rakip bir medya patronuydu, 1948’de Arap İsrail savaşını körükleyen silah ticaretinden kişisel olarak sorumluydu. Maxwell kardeş, FBI için tüm uçuş kayıtlarının DNA parmak izleri banka transferleri vb. İçin arka kapıyı inşa etti ….. YANİ! Tüm çocuk seks ticareti durumu, Batılı politikacıların yeni nesil ROTHSCHILD mülkiyeti mi (İsrail değil, gerçek Yahudi halkının bu psikopatlarla hiçbir ilgisi yok)? & Çin nereye sığar? Düşünceler?

Author

14 Comments

1. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-04-2021 15:28:12

2. Aksaray merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım 22-04-2021 21:15:34

3. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 21:28:53

4. Van merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 23-04-2021 11:06:10

5. Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-04-2021 00:51:13

6. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 400

7. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 213

8. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 59

9. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 349

10. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 13

11. Uşak dan kimler var. Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, saolun , gaye – 259

12. Bu konu : ” Rothschild’ler (“İsrail”) arasında çocuk seks kaçakçılığındaki artış mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 148

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link