Rothschildler ve Khazaria arasındaki bağlantı? Rus devrimi hakkında biraz.

Bazı Yahudilerin uyguladığı karanlık okültizmle ilgili ilginç bir tarih, Hazar’ın hikayesi ile açıklanabilir. Onlar, bir ulus olarak tarafsız kalmanın bir yolu olarak Yahudiliğe dönüşmeye zorlanana kadar gizli gelenekleri uygulayan kötü bir insan grubuydu. Birinin bu insanlar ve Rothschildler arasında herhangi bir bağlantı bulup bulmadığını merak ediyordum, etnik Yahudiler olarak kabul edilirken ve kendi halklarına hain olarak düşünülmesi gereken herhangi biri varsa, kendilerini kamuoyunda böyle adlandırdıklarını kanıtlamaya yardımcı olacaktı. onlar.

Sadece Rus devrimine bakmalıyız. Lenin’in hareketinin Yahudiler olduğu ana figürlerinin hepsine rağmen, Sovyet rejimine karşı çıkan ve bu nedenle zulüm gören Yahudilerin olduğu da doğrudur. Vatikan’ın Yahudilere karşı ittiği abartı miktarını gösteriyor. Aralarında gerçekten kötü insanlar olsa bile, günün sonunda herkes için aynı şey söylenebilir.

Kesinlikle eleştirinin üstünde olmasa da, bir parçam grubun bir bütün olarak yanlış işlerine karşı çıkmak için bu kadar uzun sürmem gerekmiyor. Ama sonra tekrar, şimdi geri dönmek için çok fazla kırmızı çizgiyi geçtim.

“Rothschildler ve Khazaria arasındaki bağlantı? Rus devrimi hakkında biraz.” üzerine 24 yorum

1. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 06-08-2020 20:03:31

2. Muş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 02:22:24

3. Burdur merkezden ben doruk. Selam sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 13:53:02

4. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 18-09-2020 05:21:14

5. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-10-2020 01:06:01

6. İstanbul merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım 10-10-2020 02:42:36

7. Bilecik dan kimler var. Rothschildler ve Khazaria arasındaki bağlantı? Rus devrimi hakkında biraz. . Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 140

8. Bu konu : ” Rothschildler ve Khazaria arasındaki bağlantı? Rus devrimi hakkında biraz. ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 13

Yorum yapın