Rudy Giuliani aslında hasta değil

Yani hepimiz Rudy’nin gerçek bir utanç haline geldiğini biliyoruz. Yalnızca son ayı Borat’ta ellerini pantolonuna indirmeyi, saç boyasının bir basın toplantısında yüzüne sızmasını, 4 sezonda bir basın toplantısı toplamasını, mahkemenin ortasında yüksek sesle osurmayı ve sayısız diğer sayısız örneği içeriyordu. vahşi davranışı.

Benim inancım, Trump ekibinin sonunda Rudy’nin utanç verici olduğunu ve artık yardım etmediğini anladığı yönünde. Aslında COVID’si yok, ancak onu kamusal spot ışığından çıkarmak için kolay bir bahane. COVID’si olduğunu söylerlerse onu kameraların önüne koymamak çok daha kolay. Trump ekibi artık Rudy’yi kameraların önüne koymayarak, dönüştüğü utançtan kurtuluyor.

“Rudy Giuliani aslında hasta değil” üzerine 19 yorum

1. Elazığ merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-12-2020 19:05:08

2. Hakkari merkezden ben memo. Selamlar sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 19:05:57

3. Artvin dan kimler var. Rudy Giuliani aslında hasta değil . Selam web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun , Gürbüz – 321

4. İstanbul dan kimler var. Rudy Giuliani aslında hasta değil . Selam herkese web siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 170

5. Bartın dan kimler var. Rudy Giuliani aslında hasta değil . Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 77

6. Bu konu : ” Rudy Giuliani aslında hasta değil ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, sağolun , Gürbüz – 443

7. Siirt merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 15-01-2021 00:34:09

8. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 22:49:30

9. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-01-2021 18:55:29

10. Isparta merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-01-2021 16:51:04

11. Bu konu : ” Rudy Giuliani aslında hasta değil ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 259

12. Tokat merkezden ben doruk. Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-02-2021 03:42:00

13. Bu konu : ” Rudy Giuliani aslında hasta değil ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 1

14. Bu konu : ” Rudy Giuliani aslında hasta değil ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 215

15. Bu konu : ” Rudy Giuliani aslında hasta değil ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 492

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link