Ruhlar Teorisi

Gönderen mpv070 … “Theory of souls”

“Ruhumuz şu şekildedir: beynimizin pozitif veya negatif elektron oluşturma düşüncelerinden etkilenen kimyasal reaksiyonları, düşünceye bağlı olarak, bu elektronlarla yüklendiğimizde bizi yavaşlatır, iki yol arasında nötron ve protonlar arasındaki denge artar. hız. Peki ya sıfır kütleli atom altı kayıpları olsa da enerjileri varsa? Madde haline gelmez, ama saf halindeki enerji, ruh mudur?

Belki de fizik kanunlarını kabul etmeyen bir enerji kendi iradesiyle dolaşabilir? Örneğin, cehenneme gitmek, ateş ve benzeri şeylerle tam olarak bir yere gitmek anlamına gelmiyorsa, ya ağırlığı olan ve ondan kurtulamayan atom altı parçacıklarsa? Araf, bu ağırlıklı atom altı parçacıklardır, ancak belirli şekillerde, evrende yardımcı olmak için diğer parçacıklara aktararak ağırlıklarından kurtulabilirler mi? Bunun bir dezavantajı olsa da, bu fiziğe saygı göstermediğinden, aslında bu gösterilemedi çünkü fiziksel olaylarda gözlemlediklerimiz enerjilerin nedeni, yani enerjinin kendisi gözlenmiyor, madde üzerinde ne ürettiği, ağırlığı olmaması, madde olarak düşünülemez ve aynı zamanda sonsuz ve boş hacme sahip olduğu anlamına da gelebilir. Ayrıca belki zamanı yoktur, zamanın konuya bir etkisi yoktur. “

Çok benzer düşüncelerim vardı, Cehennem evrenin iyi işlemesini sağlamak için bir ruh işidir, işte ekleyeceğim şey ..

Ruh biziz, süper egomuz … süper egomuz, verileri analiz ettikten sonra çıkan ruhlardır. Kimliğimiz ve egomuz devralmaya çalışır.

(İnanç sistemi: kırılan kuralın ortalama düzeyi yargısı)

Ruh, fiziksel bedeninin ölümünden sonra yerçekimi alanında yerçekimi alanındaki belirli bir bölgeye taşınır; bu, yaşam boyunca izlediği varsayılan bir inanç sistemi ile sistemimizdeki her şeyin ortalama bir inanç sistemi ile eşitlenir.

Derin uzaydaki kızılötesi görüntüler, insanlardan veya insanlara gönderilen mesajları veya dünyaya yönlendirilen uygun olmayan dalgaları engellemeye veya yönlendirmeye yardımcı olmak için ruhlar tarafından yönlendirilen ruhlar veya parçacıklar / dalgalardır; dönüştürmek. Proton dönüşümü (kilo alarak veya kaybederek) ruhun dünyaya geri dönmesini sağlar, aksi takdirde alan dışına sürüklenir …

Varsayımsal komplo nasa ve bazı ~ trilyoner (usd) (roths.ch, ilds, uae, Saudi, … Windsor, co.lo.n, na) aileleri ruhları bastırır ve ikiyüzlü inanç koşuşturmalarından kazanç sağlar. Örneğin, bazı Romalıların İsa’yı öldürdüğü ve kısa bir süre sonra Katolikliği yaptığı görülüyor. Gmo, gümüş oksit gibi nüfus azaltma taktikleri kullanıyorlar. gökyüzünde ilaçlama, insanların çok uzun süre virüslerden korkması daha az cinsel ilişkiye neden olur ve çok uzun süre maske takmak bağışıklık sistemi sorunlarına neden olur.

“Ruhlar Teorisi” üzerine 48 yorum

1. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , Gürbüz – 480

2. İzmir dan kimler var. Ruhlar Teorisi . Selamlar siten inanki hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 481

3. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 128

4. Hatay dan kimler var. Ruhlar Teorisi . Mrb siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 400

5. Erzincan dan kimler var. Ruhlar Teorisi . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 292

6. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ziya – 191

7. Aydın merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla güzel, teraziye tıkladım 20-10-2020 03:48:01

8. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 20-10-2020 04:13:53

9. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Selam sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 100

10. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 344

11. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 197

12. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 425

13. Gaziantep merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-11-2020 01:55:37

14. Bolu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 17:52:36

15. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 439

16. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 254

17. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 12-12-2020 21:19:09

18. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, sağolun , Emine – 428

19. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 182

20. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 106

21. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 149

22. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 147

23. Bu konu : ” Ruhlar Teorisi ” çok güzel. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 214

24. Denizli dan kimler var. Ruhlar Teorisi . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ziya – 416

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link