Ruhun ve benimki için bir Savaş

Geçen pazartesi yakınımdaki bir kişinin burun testi negatif çıktı. Bir saat sonra boğaz testi pozitif çıktı.

Portekiz’deki bir mahkeme duruşmasında, testler güvenilmez kabul edilen iyi nedenlerden dolayıdır: Virüs enfeksiyonunu gösterme açısından değersizdirler. Burada doktor Andrew Kaufmann bunun neden böyle olduğuna dair sağlam bir sunum yapıyor (bağlantı 1).

Öyleyse neden Danimarka – ve astronomik maliyetleri eşit olan diğer birçok ülke – bu noktaya kadar tamamen değersiz testlere 14.059.500.000 DKK harcadı?

Bunu harcadık (evet, ödeyen sizsiniz) çünkü trans hümanistler arasında kapanmadan önce belli bir panik var (2). Bu nedenle, karbon temelli yaratıkları (4) olarak gördükleri şeyi gen değiştirmekle (3) gerçekten meşguller. Sonuçta: onlar parasını ödediler.

Bu şekilde “bulut” canlı popülasyonuyla iletişim kurabilir ve onları düzenleyebilir: Bir noktada çarpması gereken karmayı ertelemeyi mümkün kılan şey (5).

Ve evet, bu sizin ve değer verdikleriniz için önemlidir.

Bu ruhunuz için bir savaştır (6): Bir “kovan zihni” tarafından mı hasat edilir yoksa Benliğinizi büyük S ile mi kazanırsınız? (7)

Sonunda seçim senin.

Sevinçli irade, Johan Tino

Bu konuya daha derin bir bakış:

Omega Noktası zaman içinde geri dönüyor (retrokusalite) ve bizi şimdi etkiliyor. Omega Noktası (zamanın sonunda tekillik veya Transandantal nesne olarak da adlandırılır), içimizdeki Tanrı ile yüzleşene kadar (haydut) AI olarak dışsallaştırılır. Kuantum mekaniğinin ilkelerini izleyerek, ne olacağı zaten olmuştur (bazı zaman çizelgesinde). Dolayısıyla, bazı zaman çizelgelerinde kendi kendini geliştirme kapasitesine sahip bir yapay zeka icat ettik: Ani bir değişikliği ateşlemek. Bu değişim (tekillik) şu anda insan ruhu tarafından sahiplenilmiyor ve kendisini dışsal AI olarak gösteriyor. Şimdi zorluk, bununla yüzleşmek ve onu insan çıkarlarıyla uyumlu hale getirmektir (8).

Bağlantılar: ilk yorumu gör

“Ruhun ve benimki için bir Savaş” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki hayran edici, tebrikler , ahmet – 341

2. Karaman dan kimler var. Ruhun ve benimki için bir Savaş . Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 62

3. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Slm web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 370

4. Trabzon dan kimler var. Ruhun ve benimki için bir Savaş . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 469

5. Ağrı dan kimler var. Ruhun ve benimki için bir Savaş . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , emin – 471

6. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 361

7. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 468

8. Gaziantep dan kimler var. Ruhun ve benimki için bir Savaş . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 293

9. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 114

10. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Slm paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım , emin – 252

11. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok güzel, teşekkürler , Emine – 182

12. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 290

13. Bu konu : ” Ruhun ve benimki için bir Savaş ” çok güzel. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 276

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link