Bu nasıl mümkün olabilir? Eğer ruh genel olarak düşünüldüğü şekilde gerçekten var ise, o zaman ruhunuz kelimenin tam anlamıyla sizsiniz, beden sadece sizin (ruh) fiziksel olarak hareket etmeniz ve bir şeyler deneyimlemeniz için bir araçtır, ruhu olmayan bir beden sadece ölü olur. kişi, kişi gitti, bilinç yok, sadece kabuk. İnsanların bu komplo için atıfta bulunduğu tek şey, İncil’deki bir alıntıdır: “Bir insana dünyayı kazanmak ve kendi ruhunu kaybetmek için ne fayda sağlar?”, İncil’in ruhunu kaybetmekten bahseden tek ayet budur, ancak yapamazdı. Mecazi bir şey değil mi? Kelimenin tam anlamıyla ve gerçek bir olasılık olsaydı, sizce birden fazla cümleden daha fazla bahsedilmez miydi? İsa hiçbir şeyi gerçek anlamda açıklamadı, bu, ruhunu kaybetmenin, dünyanın zevklerine şımartmak için Tanrı’ya hizmet etmekten vazgeçmek anlamına gelemez mi? Ve ruhunuzu şeytana satmak mecazi, yani ruhunuzun artık Tanrı yerine şeytanın etkisi altında olduğu ve dünyevi şeyler elde etmek için kötülüğe hizmet ettiğiniz anlamına gelir, ruhunuzdan vazgeçersiniz, hangi işlevi Tanrı’ya hizmet etmektir kötülüğe hizmet et ve Tanrı’ya karşı çık. Ama aslında onu kaybetmiyorsunuz, şimdi şeytanın kontrolü altında.

Author

16 Comments

1. Elazığ dan kimler var. Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 84

2. Kocaeli dan kimler var. Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. . Mrb sayfa vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 61

3. Bu konu : ” Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 277

4. Şırnak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-01-2021 19:53:04

5. Bu konu : ” Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , ahmet – 471

6. Düzce merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 19:39:39

7. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler

8. Iğdır merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim güzel, şukuladım 23-02-2021 08:29:20

9. Bu konu : ” Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 337

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 116

11. Niğde merkezden ben Hasan. Mrb sayfa valla çok güzel, twitter da paylaştım 16-03-2021 07:28:44

12. Bu konu : ” Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 406

13. Bu konu : ” Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 14

14. Denizli dan kimler var. Ruhunu kaybedebileceğin / satabileceğin komploya inananlar için soru. . Selamlar siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 185

15. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 06:27:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link