Son zamanlarda birisinin eski bir Rus askeri taktiğinin nasıl kullanıldığına dair harika bir yazısı vardı; burada düşmanın, grubu öğrenmek, sızmak ve sonunda yok etmek için belirli gruplara destekçi olarak hareket etmesi. Çok özel bir isim vardı, bu yazıyı hatırlayan var mı? Çok yeniydi. Lütfen yardım edin, daha fazla araştırma yapmak isterim!

Author

18 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Rus askeri taktiği ” çok güzel. Merhabalar siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 101

3. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Rus askeri taktiği ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 57

5. Bu konu : ” Rus askeri taktiği ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım , ziya – 399

6. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 12:41:35

7. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Rus askeri taktiği . Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 93

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Rus askeri taktiği ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 143

9. Slm sayfanız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-02-2021 01:22:30

11. Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

13. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 03:56:55

14. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Rus askeri taktiği ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 223

16. Elazığ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler 05-04-2021 06:01:09

17. Bu konu : ” Rus askeri taktiği ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, şukuladım , Hasan – 67

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link