Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor

Ben bir tarihçiyim ve bu belgeyi Ulusal Arşivlerde buldum. İkinci Dünya Savaşı’nda “Dr. Arper” adlı bir zoologun Rusya’dan ayrıldığını ve Amerikan bilimsel istihbaratı Alsos Misyonu tarafından özetlendiği üzere şu bilgileri aktardığını söylüyor: aşiretler, bunun bir sonucu olarak tüm kabilenin% 100 pozitif bir başarıyla enfekte olduğu. Duruşmadan sonra hayatta kalanlar hava harekatı ile imha edildi. Bu tür denemelerin 50-60’ı gerçekleştirildi. “

Başka bir bölümde, belge Rusların güç ve saldırganlık için yetiştirilen kafesli, pire istilasına uğramış fareleri düşman topraklarına bırakmayı planladığını söylüyor. “

Bunun hakkında başka bir şey bilen var mı? Benzer iddialarda bulunan başka kaynaklar var mı?

“Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor” üzerine 51 yorum

1. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 14:55:47

2. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-09-2020 19:36:44

3. İzmir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-09-2020 04:08:25

4. Tunceli dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 49

5. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 24-10-2020 11:39:42

6. Kırşehir dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 109

7. Afyon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-11-2020 22:41:52

8. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 5

9. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:13:49

10. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 350

11. Diyarbakır dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba sayfan gerçekten iyi, sağolun , gaye – 186

12. Artvin dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , Emine – 281

13. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 434

14. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, tebrikler , doruk – 165

15. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 87

16. Karabük dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , doruk – 293

17. Elazığ dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 296

18. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 345

19. Mardin dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 240

20. Ankara merkezden ben banu. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 09:58:57

21. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 27

22. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 218

23. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım , Emine – 393

24. Düzce merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-02-2021 08:15:53

25. Bingöl dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 434

26. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 113

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link