Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor

Ben bir tarihçiyim ve bu belgeyi Ulusal Arşivlerde buldum. İkinci Dünya Savaşı’nda “Dr. Arper” adlı bir zoologun Rusya’dan ayrıldığını ve Amerikan bilimsel istihbaratı Alsos Misyonu tarafından özetlendiği üzere şu bilgileri aktardığını söylüyor: aşiretler, bunun bir sonucu olarak tüm kabilenin% 100 pozitif bir başarıyla enfekte olduğu. Duruşmadan sonra hayatta kalanlar hava harekatı ile imha edildi. Bu tür denemelerin 50-60’ı gerçekleştirildi. “

Başka bir bölümde, belge Rusların güç ve saldırganlık için yetiştirilen kafesli, pire istilasına uğramış fareleri düşman topraklarına bırakmayı planladığını söylüyor. “

Bunun hakkında başka bir şey bilen var mı? Benzer iddialarda bulunan başka kaynaklar var mı?

“Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor” üzerine 15 yorum

1. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 14:55:47

2. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-09-2020 19:36:44

3. İzmir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-09-2020 04:08:25

4. Tunceli dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 49

Yorum yapın