Ben bir tarihçiyim ve bu belgeyi Ulusal Arşivlerde buldum. İkinci Dünya Savaşı’nda “Dr. Arper” adlı bir zoologun Rusya’dan ayrıldığını ve Amerikan bilimsel istihbaratı Alsos Misyonu tarafından özetlendiği üzere şu bilgileri aktardığını söylüyor: aşiretler, bunun bir sonucu olarak tüm kabilenin% 100 pozitif bir başarıyla enfekte olduğu. Duruşmadan sonra hayatta kalanlar hava harekatı ile imha edildi. Bu tür denemelerin 50-60’ı gerçekleştirildi. “

Başka bir bölümde, belge Rusların güç ve saldırganlık için yetiştirilen kafesli, pire istilasına uğramış fareleri düşman topraklarına bırakmayı planladığını söylüyor. “

Bunun hakkında başka bir şey bilen var mı? Benzer iddialarda bulunan başka kaynaklar var mı?

Author

95 Comments

1. Hakkari merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, saolun 14-08-2020 17:38:19

2. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 14:55:47

3. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım

5. Kars merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, saolun 26-08-2020 17:36:45

6. Bilecik merkezden ben ziya. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:53:09

7. Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

8. Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-09-2020 19:36:44

10. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. İzmir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-09-2020 04:08:25

12. Merhabalar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

13. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. Tunceli dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 49

15. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 24-10-2020 11:39:42

16. Kırşehir dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 109

17. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Afyon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-11-2020 22:41:52

19. Düzce merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 29-11-2020 22:10:14

20. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 5

21. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:13:49

22. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 350

23. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Diyarbakır dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba sayfan gerçekten iyi, sağolun , gaye – 186

25. Artvin dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , Emine – 281

26. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 15-12-2020 22:48:01

27. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 434

28. Bitlis merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 22-12-2020 12:03:10

29. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

30. Slm paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

31. Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, tebrikler , doruk – 165

33. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 87

34. Karabük dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , doruk – 293

35. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

36. Elazığ dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 296

37. Selam sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 345

39. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

40. Mardin dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 240

41. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, face de paylaştım

42. Ankara merkezden ben banu. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 09:58:57

43. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 27

45. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 218

46. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım , Emine – 393

47. Düzce merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-02-2021 08:15:53

48. Bingöl dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 434

49. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 113

50. Merhaba sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım

51. Artvin merkezden ben Emine. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 06-03-2021 02:33:36

52. Karabük dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 382

53. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

54. Slm sayfa valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 317

56. selamun aleyküm web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

57. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım , – 302

58. Yalova merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-03-2021 17:17:01

59. Eskişehir merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-04-2021 19:49:24

60. Aydın dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 336

61. Kars merkezden ben ahmet. Slm siten inan ki çok güzel, şukuladım 11-04-2021 00:20:09

62. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 205

63. Kırıkkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-04-2021 21:51:20

64. Konya dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Slm web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 139

65. Muğla merkezden ben ali. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun 07-05-2021 04:10:51

66. Kars dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 235

67. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 58

68. Ankara merkezden ben memo. Selam sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 25-05-2021 15:36:03

69. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, saolun , ali – 479

70. Kayseri merkezden ben memo. Selam siteniz inanki güzel, şukuladım 30-05-2021 22:49:39

71. Niğde dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 36

72. Batman merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-06-2021 23:13:54

73. Selamlar siteniz inan ki güzel, teraziye tıkladım

74. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-06-2021 17:44:42

75. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 387

76. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 386

77. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 05:35:07

78. Kahramanmaraş dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 61

79. Kocaeli dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 219

80. Karaman merkezden ben Hasan. Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 04-07-2021 09:26:24

81. Tunceli dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 14

82. Hakkari merkezden ben Emine. Selam siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 09-07-2021 09:44:12

83. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 380

84. Gaziantep dan kimler var. Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor . Merhaba sayfa inan ki çok güzel, saolun , memo – 353

85. Rize merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi inanki mükemmel, sağolun 22-07-2021 14:15:53

86. Bu konu : ” Rus Biyolojik Savaşı Göçebe Kabileleri Yok Ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 453

87. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 24-07-2021 04:24:40

88. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link