“Kurucu babanın” yüzlerinin bir yerde bir dağa oyulmasına imkan yok. Mühendislik başarısı, özellikle o dönemde, o dönemde var olan teknolojinin bir mühendislik / mimarlık bölümü olarak anladığım kadarıyla, yüzlerce yıl alacaktı.

Dahası, Rushmore Dağı bir yana, Güney Dakota’da bulunmuş biriyle hiç tanışmadım. Elbette nadiren kimsenin uğrak yeri olan bir yer seçerler. Film dışında bir resmini hiç görmedim, ama orada filmlerin çekildiği hiçbir film görmedim. Eğer herhangi biri varsa, size garanti ederim, uzun süredir ortalıkta olan cgi’nin ortaya çıkmasından sonra çekildiler (aya iniş, merhaba). Cgi’nin halka tanıtılmadan önce askeri yolla geliştirildiğinden şüpheleniyorum. Ama bu bir yan not.

Her neyse, asıl nokta Rushmore Dağı’nın var olduğuna inanmıyorum. Her ne kadar bunun aksini gösteren herhangi bir kanıta açık olsam da, yarı inandırıcı bir argüman oluşturacak kadar toplanabileceğinizi düşünüyorsanız.

Author

7 Comments

1. Giresun dan kimler var. Rushmore Dağı gerçek değil . Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 134

2. Bu konu : ” Rushmore Dağı gerçek değil ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ziya – 252

3. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

4. Adıyaman dan kimler var. Rushmore Dağı gerçek değil . Selam paylaşım yeminle çok güzel, saolun , Hasan – 338

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Rushmore Dağı gerçek değil ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link