Zamanda yolculuk eden ya da sadece zamanda yolculuk eden bir araba yapmak, birçokları için sadece zengin bir hayal gücünün bir ürünüdür. Zamanda yolculuk yapmak için zaman içinde denendi mi? Bazıları evet diyor ve diğerleri bunu saf bir icat olarak görüyor.

Amerikalılar ve Ruslar tarafından yapılan deneyler mi yoksa zaman yolculuğunu mümkün kılan doğa olayları mı? İşte bu “efsanelerden” bazıları veya zamanla ilgili belki de gerçek gerçekler:

Philadelphia deneyi

ABD Donanması’nın 28 Ekim 1943’teki çok gizli projesi, 40 yaşındaki bir “zamanda kapı” yanlışlıkla açıldığında – ABD gemisi Eldrige’nin mürettebatı ortadan kayboldu, gözle görülür bir şekilde geri döndü ve oldukça büyük bir sayı hayatta kalmadı ” mevcut” ve kalıcı olarak ortadan kayboldu;

Bir bilgisayar bilimcisi ve fizikçi olan Dr. John Von Neumann, mürettebat üyelerinin zamansal referans noktalarından çıkarıldığını, uzay ve zamandaki oryantasyonlarını etkilediğini, geminin görünmezliğine neden olan ve insanın biyolojik yapısını etkileyen elektromanyetik alanların tetiklediğini söyledi. vücut.

Montauk Projesi

Dr. Newmann tarafından başlatıldı ve Philadelphia deneyinin sonuçlarına dayanıyordu;

bu proje kapsamında “psikotropik sandalye” icat edildi;

Bir ortam tarafından kullanılan “psikotropik sandalye”, onu bir yerden emen ve başka bir yere atan spiral tünellerden geçerek zamansal kapıları açtı.

Antarktika girdabı

27 Ocak’ta. 1996 Amerikalı ve İngiliz araştırmacılardan oluşan iki ekip, fırtına sırasında “göklerin açıldığını” ve hareketsiz duran ve şekil değiştirmeyen bir girdap gibi spiral bir gri sis bulutunun ortaya çıktığını gözlemledi;

araştırmacılar, bulut tarafından emilen bir güvenlik kablosuyla sabitlenmiş bir hava balonu fırlattı;

balon birkaç kez fırlatıldı, ancak balon saati her seferinde kurtarıldığı yılı gösteriyordu: 1965;

bu fenomen “zamanın kapısı” olarak adlandırılmıştır.

Çernobil deneyi

Moskova Havacılık Enstitüsü – Havacılık ve Uzay Bölümü mezunu olan Vadim Chernobrov, 1980’lerde bir grup araştırmacı oluşturdu ve Rusya dağlarında doğal girdaplar oluşturan elektromanyetik anormallikler aradı;

doğal girdapları aramak için yapılan bu keşif gezilerinden sonra Chernobrov bir zaman makinesi yaptı;

bu makine, çalıştığı alanlardan elektromanyetik özellikleri yapay olarak elde etti;

Chernobrov, böcekleri ve fareleri kobay olarak kullanarak deneyler yaptı, ancak hayatta kalamadı, zamanın vücudun farklı bölgelerinde eşit olmayan bir şekilde tüketildiği, ölüme neden olduğu ve bilim adamlarını sayısız ayarlama yapmaya zorladığı sonucuna vardı;

deneyin ilk başarısı, zaman modülünde 108 dakika hayatta kalan ancak döndükten sonra kaşınıyormuş gibi davranan bir köpek yavrusu zamanında göndermeleriydi;

son deneyler insanlar üzerinde yapıldı, Chernobrov dahil dokuz bilim adamı 5 ile maksimum 30 dakika arasında bir zaman yolculuğu yaptı;

bu deneyin denekleri hafif bir aritmi hissettiklerini ve “yeşil yıldızlar” gördüklerini;

Chernobrov, “Zamanın üç boyutlu olduğu ve uygun bir araçla ileri geri hareket edebileceğimiz sonucuna vardık;

30 Ağustos’ta. 1989’da bir takımadada 780 ton ağırlığındaki bir zaman modülü test edildi ve tuhaf bir deneyimle sonuçlandı. Bu modülde, takımadaları yok eden açıklanamaz bir patlamaya tanık olan üç araştırmacı vardı. Araştırmacılar bu patlamadan kurtuldu ve gemideki en son bilgiler, modülün tahrik sektörünü tahrip eden paralel bir dünyadan çok sert bir nesneyle çarpışmayı gösteriyor. Görünüşe göre ordunun gizli arşivinde bu deneye katılan araştırmacıların bir kaydı var: Şeffaf oluyoruz, kemiklerimizi ve damarlarımızı görebiliyoruz, tüm nesneler çift görünüyor, dışarısı çok karanlık, sadece oksijenimiz var. 43 saat, ama geri dönemeyiz.

Doğal girdaplar

bizim ülkemizde de varlar, öyle görünüyor ki, Buzău dağlarında;

1980’lerde, Gotes Gölü bölgesinde, Rumen araştırmacılar doğal girdapların varlığını buldular;

Bu alanda, insanların doğal olarak içine çekildiği doğal kapıların açıldığı ve çeşitli garip kaybolma hikayelerinin ortaya çıktığı varsayılmaktadır.

Mavi Sis

altına hapsolmuş varlıkları içine çeken ve onları başka alanlara fırlatan en sıra dışı olaylardan biridir;

bu fenomen ordu tarafından, bir insan deneğin gönüllü olarak mavi sis tarafından emilmeyi önerdiği bir deneyde araştırıldı – kayboldu ve bir saat sonra, kaybolduğu ve konuşamadığı yerden birkaç yüz metre sonra bulundu;

özneden kurtulduktan sonra, sonunda 300.000 derece Kelvin’lik bir ışık radyasyonu olan gri bir girdap tüneline çekildiğini, “uzayda ve zamanda kaybolmuş” dolaşan garip insanlar gördüğünü ve kendisinin olduğunu varsaydığını belirtti. bir saniyeden fazla ortadan kaybolmamıştı, aslında neredeyse bir saatliğine ortadan kaybolmuştu;

deneyden sonra denek 8 kilo verdi ve bazı anlarda ters çevrilmiş görüntüleri gördü;

Birkaç deneyden sonra, mavi sisle ilgili şu şeyler keşfedildi: 28.000 derece Kelvin’e sahip, sadece 3.4 Hz’lik çok düşük frekanslı bir ses konsantrasyonuna eşlik ediyor, canlılar için ve tünelde çok rahatsız edici bir arka plan gürültüsüne sahip. varlıkları emen enerji, zaman genişler ve paralel bir evrene bir enerji “kapısı” açar.

Bu deneyler bir bilimkurgu kitabından alınmış gibi görünüyor, ancak 10, 30 veya 50 yıl içinde çocuk oyuncağı gibi görünebilir. Zamanın tahakkümü ne kadar fayda sağlarken aynı zamanda ne kadar zahmete de neden olabilir? Cevabın gelecekte saklı olduğunu söylüyoruz. “

Author

90 Comments

1. Denizli dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 24

2. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 9

3. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 11:07:49

4. Kütahya dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 296

5. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 39

7. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Isparta merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 11:27:14

9. Bolu dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 231

10. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 110

11. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 11:29:43

12. Karabük merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-07-2021 11:32:43

13. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden mükemmel, şukuladım 16-07-2021 11:33:21

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 28

15. Hatay dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , hatice – 429

16. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 128

17. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, sağolun 16-07-2021 11:39:50

18. Elazığ dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 357

19. Burdur merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-07-2021 11:45:27

20. Muş dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , mehmet – 477

21. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 306

23. Manisa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 16-07-2021 12:07:12

24. Denizli dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhaba siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 107

25. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 210

26. Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

27. Ankara merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 12:24:54

28. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 349

29. Şırnak dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 397

30. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 351

31. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 18

32. Ankara merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 16-07-2021 12:35:29

33. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 12:38:18

34. Hatay dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Slm sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 276

35. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , Hasan – 41

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 415

37. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 16-07-2021 12:51:21

38. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 302

39. Yozgat dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamlar sayfan cidden mükemmel, saolun , ali – 374

40. Kilis dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 273

41. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 97

42. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun 16-07-2021 12:54:53

43. Selam herkese sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

44. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, saolun

45. Ardahan dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 461

46. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

47. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 59

48. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

49. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 13:21:49

50. Samsun merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun 16-07-2021 13:23:59

51. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 279

52. Çanakkale merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım 16-07-2021 13:27:49

53. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 250

54. Karabük merkezden ben banu. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-07-2021 13:31:05

55. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 223

56. Ankara merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-07-2021 13:36:44

57. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , ziya – 474

58. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-07-2021 13:46:16

59. Afyon dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selam siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 178

60. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, saolun

61. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 465

62. Antalya merkezden ben banu. Mrb sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 16-07-2021 13:54:56

63. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , emin – 95

64. Muğla dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 457

65. Kırklareli dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , – 326

66. Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

67. İzmir merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler 22-07-2021 14:03:32

68. Isparta dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 267

69. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selam web siteniz valla güzel, saolun , – 500

70. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, sağolun , mehmet – 376

71. Bitlis dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, saolun , gaye – 53

72. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 303

73. Gaziantep dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . selam arkadaşlar siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 341

74. Sivas dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 101

75. Malatya dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 143

76. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 126

77. Van merkezden ben ahmet. Selam siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım 01-09-2021 19:34:22

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 195

79. Tunceli dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 112

80. İstanbul dan kimler var. Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. . Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 202

81. Bu konu : ” Ruslar ve Amerikalılar, çeşitli deneylerle zamanın olasılığını gösterdiler. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 56

82. selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment