Başlıca küresel olaylar genellikle göründüğü gibi değildir, küreselciler, ulusları gündemlerine katılmaları için zorbalık yapma yollarına sahiptir, süper güç olan Rusya bile küreselci gündemlere katılmaları için başarılı bir şekilde zorbalığa uğrayabilir.
Pandemi, iklim gündeminin bir sonraki aşamasıdır, işlerin gerçeğe dönüştüğü aşamadır. Kyoto’da olanlara bakılırsa, Rusya’nın gönülsüz bir şekilde gemide olduğunu varsaymak mantıklı görünüyor, bu nedenle aşıları da BM’nin ‘sürdürülebilir’ nüfus hedeflerine ulaşmaya yardımcı olabilir.

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Rusya başlangıçta BM Kyoto iklim protokolünü onaylamayı reddetti, ardından Rusya’da Müslüman terör saldırıları görülmeye başladı, bunlardan biri 186 çocuğu öldürdü. Yaklaşık 2 ay sonra Rusya anlaşmayı onayladı. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 464

2. Bu konu : ” Rusya başlangıçta BM Kyoto iklim protokolünü onaylamayı reddetti, ardından Rusya’da Müslüman terör saldırıları görülmeye başladı, bunlardan biri 186 çocuğu öldürdü. Yaklaşık 2 ay sonra Rusya anlaşmayı onayladı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki dikkat çekici, saolun , Hasan – 93

3. Bu konu : ” Rusya başlangıçta BM Kyoto iklim protokolünü onaylamayı reddetti, ardından Rusya’da Müslüman terör saldırıları görülmeye başladı, bunlardan biri 186 çocuğu öldürdü. Yaklaşık 2 ay sonra Rusya anlaşmayı onayladı. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 451

4. Mersin merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 24-03-2021 18:23:31

5. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Rusya başlangıçta BM Kyoto iklim protokolünü onaylamayı reddetti, ardından Rusya’da Müslüman terör saldırıları görülmeye başladı, bunlardan biri 186 çocuğu öldürdü. Yaklaşık 2 ay sonra Rusya anlaşmayı onayladı. ” çok güzel. Slm web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 193

7. Muş dan kimler var. Rusya başlangıçta BM Kyoto iklim protokolünü onaylamayı reddetti, ardından Rusya’da Müslüman terör saldırıları görülmeye başladı, bunlardan biri 186 çocuğu öldürdü. Yaklaşık 2 ay sonra Rusya anlaşmayı onayladı. . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 187

8. Bu konu : ” Rusya başlangıçta BM Kyoto iklim protokolünü onaylamayı reddetti, ardından Rusya’da Müslüman terör saldırıları görülmeye başladı, bunlardan biri 186 çocuğu öldürdü. Yaklaşık 2 ay sonra Rusya anlaşmayı onayladı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , hatice – 408

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link