Rusya’da Sputnik V aşısı

Ağustos ayından beri Rusya’da piyasaya sürülen Sputnik V aşısı hakkında bilgisi olan var mı?

Medya bu konuda oldukça sessiz görünüyordu ama görünüşe göre Birleşik Krallık Aşı üreticisi AstraZeneca ile birlikte çalışmak için bir anlaşma imzaladılar?

MSM’nin yapabilecekleri herhangi bir Aşı haberini höpürdettiği düşünüldüğünde, Rus Aşısı konusunda neden neredeyse sessiz kaldılar?

“Rusya’da Sputnik V aşısı” üzerine 18 yorum

1. Yozgat merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 17:07:27

2. Bayburt dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Merhaba herkese web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 24

3. Ağrı dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Selam herkese web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 141

4. Bu konu : ” Rusya’da Sputnik V aşısı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 490

5. Diyarbakır dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Merhaba bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , ali – 37

6. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:49:04

7. Bursa dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 268

8. Gaziantep dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, sağolun , Hasan – 248

9. Artvin dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Mrb web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , banu – 127

10. Bu konu : ” Rusya’da Sputnik V aşısı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım , ahmet – 120

11. Aksaray dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler , Gürbüz – 338

12. Hatay dan kimler var. Rusya’da Sputnik V aşısı . Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun , Emine – 245

13. Bu konu : ” Rusya’da Sputnik V aşısı ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 135

14. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-02-2021 14:29:47

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link