Rusya’yı Tekrar Yapıyoruz, Sanırım?

New York Times bu hafta Barack Obama’nın rezil ulusal güvenlik danışmanı Susan Rice’ın “Trump Rusya’yı Neden Önceliklendirdi?”

Hatırlayamayanlar için Rice, 2016 seçimine kadar Donald Trump’ın FBI (ve görünüşe göre CIA) tarafından casusluk kampanyası düzenlediğini söyleyen Russiagate skandalındaki kök figürdü. Şu anda bunun tüm ayrıntılarını gözden geçirmeyeceğim, çünkü her şeyin ne kadar aptal olduğunu düşünmek dürüstçe travmatize oluyor ve okuyucunun yine de yeniden şekillendirilmesini umursadığını düşünmüyorum, ancak kısa hikaye Donald Trump’ın ona casusluk yapmasını haklı çıkarmak için bir Rus ajanı olduğu konseptini üretmiş olması.

Casusluğun asıl amacı, muhtemelen medyaya sızabilecek bir tür zarar verici bilgi bulmaktı, ancak casusluk kamuya açıklandıktan sonra böyle bir bilgi bulunmadığından ve Donald Trump kazandığından, istihbarat kurumu casusluklarında haklıydılar çünkü Donald Trump gerçekten bir Rus ajanıydı ve bu da Mueller’in başkanlığını ilk iki yılı boyunca sakatlayan Mueller soruşturmasına yol açtı. Elbette daha sonra, skandalın, DNC tarafından işe alınan özel bir siber güvenlik grubunun yanlış iddialarına dayanarak, ince havadan üretildiği kabul edildi.

Mueller soruşturması bittikten sonra, raporunda Donald Trump’ın gizli bir Rus ajanı olduğuna dair hiçbir kanıt yoktu. Daha sonra Robert Mueller Kongre’den önce ortaya çıktı ve nerede olduğunu anlamıyor gibi görünüyordu. Rusya sahtekârlığı, daha sonra, Başkan Trump’ın başarısız bir şekilde suçlanmasına yol açan Ukraynalı bir sahtekarlık lehine terk edildi. Bu daha sonra koronavirüs aldatmacasına taşındı ve sonra siyahlarla olan bu şey.

Rusya sahtekarlığı, insanların tamamen ince havadan yapılmış tamamen saçmalıklara inanmalarını sağlayıp sağlayamayacağınızı görmek için bir testti ve Amerikan halkı bu testi uçan renklerle başarısız oldu. Bu diğer aldatmacalar, şimdi Rushmore Dağı’nı havaya uçurmaktan bahsettiğimiz noktaya kadar giderek daha da kötüleşti, çünkü polis gözetiminde uyuşturucu kaynaklı kalp krizinden ötürü şiddetli bir siyah suçlu öldü. Son zamanlarda, herhangi bir temel gerçeklik formundan ne kadar uzak olduğumuzu incelerken, daha fazla koronavirüs vakası ve daha az ölümün kötü bir şey olduğu düşünülmelidir.

Bu nedenle, bu seçimde Trump’ı destekleyen herkesin internetten arındırılmasıyla ana akım medyanın tekrar Rusya aldatmacasıyla geri gelmesi şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, yeni bir Rus aldatmacasına destek sağlamak için Rusya aldatmacının mucidini açmaları benim için biraz şaşırtıcı. Bu kadın yasadışı casusluk yaparken yakalandı. Trump kampanyası hakkında, Hillary Clinton tarafından finanse edilen “pissgate” dosyasının sonucu olarak verilen ve daha sonra bunları Obama Beyaz Saray’ında dağıtılan sahte bir FISA emriyle yapılan elektronik casusluğa dayanarak istihbarat raporları sipariş ediyordu.

Makale, Rusya’nın Afganistan’daki Amerikan askerlerinin başkanlarına lütuf koyduğu iddialarıyla ilgili. Bu yüzünde bir aldatmaca, ama yine de, siyahlar ve virüsle ilgili şeyi gördüğünüzde, ortalama bir insanın anlayamadığı bir aldatmaca olduğu göz önüne alındığında, bu tür bir aldatmaca neredeyse tuhaf. onların kendi. Makalede, Donald Trump’ı bir Rus ajan olmakla suçlayarak Rusların Amerikalıları öldürmek için suikastçiler tuttuğunu ve umursamadığını bildiğini söyledi.

Sonuç olarak:

Son zamanlarda, Amerikan birliklerini soğukkanlılıkla katletme çabalarının bile bu cumhurbaşkanını saf dışı bırakmadığını öğrendik. Bay Trump, bilgiyi iptal eder, sorumluluktan kaçınır ve eylemde bulunmaz – diplomatik bir protesto bile sunmaz. Şimdi Bay Putin, Amerikalıları cezasızlıkla öldürebileceğini biliyor. ……….

Bütün bunlardan ne çıkarmalıyız? En iyi ihtimalle, baş komutanımız görevlerimizde tamamen terkedilmiş, ülkemizi ve üniformasını büyük ölçüde tehlikeye atan tehlikeli işlevsiz ulusal güvenlik sürecine başkanlık ediyor. En kötüsü, Beyaz Saray, kemer düşmanımızın hain çıkarlarını aktif olarak ilerleten bir zalim cumhurbaşkanına hitap eden yalancılar ve wimps tarafından yönetiliyor.

Bunun gerçekleştiğini, bu kadının bunu söyleyecek kadar sinirli olduğunu, Amerikan medyasının bunun ciddi olduğunu iddia edecek kadar siniri olduğunu işlemek bile aptalca. Ama şimdi tamamen doğru, üretilmiş bir gerçeklikte yaşıyoruz, ki bu bir gerçeklik tohumuna bile dayanmıyor. Yalanların bir ızgarasıdır.

İnsanların liderleri olmalı, neyin doğru neyin yanlış olduğu söylenmelidir. Yetkililer halka yalan söylediğinde, insanlar neyin doğru neyin doğru olmadığını belirleme yeteneğine sahip değildir. İnsanlar bu ızgarada birbirinden izole edildiğinden ve tek bilgi kaynağının bu her yerde bulunan sahte haber medyası olduğu için, bu fenomenin şimdi tam olarak kendini gösterdiğini görüyoruz.

Bu, ancak bu sistem kendi ağırlığı altında çökünceye kadar daha da kötüleşecektir. Bu noktada gidebileceği başka bir yön yok, garip olmaktan başka. Trump aldatmacaları muhtemelen önemli olmayacak, çünkü koronavirüs aldatmacası nedeniyle, neredeyse kesinlikle posta yoluyla oylama uygulayabilecekler, yani varsayılan olarak kaybediyor. Ancak tüm üslerin kapandığından emin oluyorlar. Virüs, siyahlar ve şimdi Rus aldatmaca atıyor, yine.

Bununla birlikte, başka bir düzeyde, bu sadece seçimde Donald Trump’ı yenmekle ilgili değil. Demokratlar iktidara geldikten sonra bize yapmayı planladıkları her şeyi haklı göstermek için kullanılacak Trump kötü adamının anlatımını inşa etmekle ilgilidir. Temel olarak, bir soykırıma bakıyoruz. Donald Trump’ı destekleyen herkes cezalandırılacak, ritüelist olacak ve birçoğu açıkça öldürülecek. Cinayetler, insanların tam anlamıyla saçmalıklara inanmalarını sağlamak için medyayı kullanan bu aynı köklü sistem kullanılarak desteklenecek.

“Rusya’yı Tekrar Yapıyoruz, Sanırım?” üzerine 32 yorum

1. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:10:00

2. Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 01-07-2020 13:10:42

3. Batman merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 01-07-2020 13:10:44

4. Çorum merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 01-07-2020 13:47:50

5. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 02-07-2020 09:46:57

6. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım 20-07-2020 11:07:13

7. Düzce merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-07-2020 06:36:09

8. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 09-08-2020 22:45:08

9. Bursa merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-09-2020 14:50:13

10. Bolu merkezden ben gaye. Slm paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 19:09:49

11. İzmir merkezden ben gaye. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 12:31:49

12. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 26-09-2020 15:21:31

13. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:25:52

14. Bu konu : ” Rusya’yı Tekrar Yapıyoruz, Sanırım? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 38

15. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 23-10-2020 07:16:43

Yorum yapın