Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın?

SS: Sanırım aylar önce öldü ve DNC onun yerine liberal bir yargıç getirme umuduyla seçimden sonra öldüğünü duyurmayı planladı.

Öyleyse neden şimdi onun ölümünü ilan etsinler? Eh, iki olasılık var. Birincisi, gerçekten öldü ve kimse bu durumu siyasi kazanç için oynamıyor. İkincisi, DNC bazı yeni bilgilere dayanarak stratejik bir değişiklik yaptı. İşte bu senaryo hakkındaki teorim.

İlk olarak, birkaç yıl önce emekli olmak istediğine inanıyorum, ancak DNC bir sonraki seçime kadar kalması için ona baskı yaptı. Görece kontrol edilemeyen bir yabancının başkanlığı sırasında emekli olmanın etkisini anlayacağı için bunun zor bir satış olmadığından eminim.

İşte benim teorim. DNC şu anda sayısız göstergeye bakıyor ve bu göstergelerin Trump’a kolayca yenileceğini gösteriyor. Yani artık aslarını oynamaları gerekiyor. Elinde tutmak yerine, SCOTUS koltuğunu riske atmak anlamına gelse bile, Ginsberg’in ölümünü daha fazla destek sağlamak için kullanmaları gerektiği artık açık. Satranç oynadıklarına inanıyorum ve şimdi Trumps oynuyor.

Her iki tabanı da kutuplaştıracak ve bazı seçmenleri çitin dışına sürükleyecek olan değiştirme sürecini şimdi resmen başlatabilir. Kadınlardan nefret eden başka bir kötü, alkolik Brett Kavanaugh tecavüzcüsüne sahip olmanın tüm korkusuyla, daha fazla sayıda seçmen sola kayacak gibi görünüyor.

Trump yemi yutmayabilir. Ancak o zaman bile, DNC, yalnızca Trump’ın muhafazakar bir yargıçla yer değiştirmesi düşüncesinden destek almaya devam edecek. Trump’ın güçlü görünmesini sağlamak DNC’lerin oyunudur. “Biden’e oy vererek Ginsberg’in mirasını korumamıza yardım edin, yoksa Yargıtay’da başka bir kötü adam olur.” Doğrudan DNC oyun kitabından alınan, iyi oynanan duygusal, korku temelli bir plan.

Bu videoyu izleyin ve Trump’ın seçimden önce aslarını oynamasına şaşırdığını göreceksiniz. Bu, Trump’a çok nadir görülen samimi bir bakış – rakibinin oyununa karşı dürüst ve ilk tepkisini gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Kendisine anlatılanları düşündükten sonra, hızla karakterine geri döner ve merhaba hakkında, öldüğünü bilmediği aptalca bir şey söyler. Elbette bilmiyordun. Bunu, “DNC neden bu kartı şimdi oynadı?” Düşüncelerini örtbas etmek için söylüyor. Bu yüzden sözlü olarak kameralar için mesaja geri dönmeye çalıştı.

Trump’ın Ginsberg’in Ölümüne Tepkisi

Ayrıca 3. ve büyük olasılıkla bir senaryo var. Ama önce diğer senaryoları anlamalısın. Senaryo 3, bu zaman diliminin başından beri plan olduğudur. Bu senaryo, yeni bilgi alınmadığını ve DNC’nin bunu önceden planladığını varsayar.

“Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın?” üzerine 12 yorum

1. Sivas merkezden ben banu. Selamlar sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:17:38

2. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 64

Yorum yapın