SS: Sanırım aylar önce öldü ve DNC onun yerine liberal bir yargıç getirme umuduyla seçimden sonra öldüğünü duyurmayı planladı.

Öyleyse neden şimdi onun ölümünü ilan etsinler? Eh, iki olasılık var. Birincisi, gerçekten öldü ve kimse bu durumu siyasi kazanç için oynamıyor. İkincisi, DNC bazı yeni bilgilere dayanarak stratejik bir değişiklik yaptı. İşte bu senaryo hakkındaki teorim.

İlk olarak, birkaç yıl önce emekli olmak istediğine inanıyorum, ancak DNC bir sonraki seçime kadar kalması için ona baskı yaptı. Görece kontrol edilemeyen bir yabancının başkanlığı sırasında emekli olmanın etkisini anlayacağı için bunun zor bir satış olmadığından eminim.

İşte benim teorim. DNC şu anda sayısız göstergeye bakıyor ve bu göstergelerin Trump’a kolayca yenileceğini gösteriyor. Yani artık aslarını oynamaları gerekiyor. Elinde tutmak yerine, SCOTUS koltuğunu riske atmak anlamına gelse bile, Ginsberg’in ölümünü daha fazla destek sağlamak için kullanmaları gerektiği artık açık. Satranç oynadıklarına inanıyorum ve şimdi Trumps oynuyor.

Her iki tabanı da kutuplaştıracak ve bazı seçmenleri çitin dışına sürükleyecek olan değiştirme sürecini şimdi resmen başlatabilir. Kadınlardan nefret eden başka bir kötü, alkolik Brett Kavanaugh tecavüzcüsüne sahip olmanın tüm korkusuyla, daha fazla sayıda seçmen sola kayacak gibi görünüyor.

Trump yemi yutmayabilir. Ancak o zaman bile, DNC, yalnızca Trump’ın muhafazakar bir yargıçla yer değiştirmesi düşüncesinden destek almaya devam edecek. Trump’ın güçlü görünmesini sağlamak DNC’lerin oyunudur. “Biden’e oy vererek Ginsberg’in mirasını korumamıza yardım edin, yoksa Yargıtay’da başka bir kötü adam olur.” Doğrudan DNC oyun kitabından alınan, iyi oynanan duygusal, korku temelli bir plan.

Bu videoyu izleyin ve Trump’ın seçimden önce aslarını oynamasına şaşırdığını göreceksiniz. Bu, Trump’a çok nadir görülen samimi bir bakış – rakibinin oyununa karşı dürüst ve ilk tepkisini gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Kendisine anlatılanları düşündükten sonra, hızla karakterine geri döner ve merhaba hakkında, öldüğünü bilmediği aptalca bir şey söyler. Elbette bilmiyordun. Bunu, “DNC neden bu kartı şimdi oynadı?” Düşüncelerini örtbas etmek için söylüyor. Bu yüzden sözlü olarak kameralar için mesaja geri dönmeye çalıştı.

Trump’ın Ginsberg’in Ölümüne Tepkisi

Ayrıca 3. ve büyük olasılıkla bir senaryo var. Ama önce diğer senaryoları anlamalısın. Senaryo 3, bu zaman diliminin başından beri plan olduğudur. Bu senaryo, yeni bilgi alınmadığını ve DNC’nin bunu önceden planladığını varsayar.

Author

71 Comments

1. Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Mrb sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Sivas merkezden ben banu. Selamlar sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:17:38

6. Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

11. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 64

12. Manisa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-10-2020 06:47:13

13. Bingöl dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 299

14. Hakkari dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler , banu – 187

15. Adıyaman merkezden ben . Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-11-2020 22:26:46

16. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 128

18. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-11-2020 21:50:09

19. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, tebrikler

20. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

21. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 26-11-2020 20:15:16

22. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. Merhaba siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

24. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun 09-12-2020 12:08:37

25. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-12-2020 15:16:37

26. Ankara dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 291

27. Artvin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-12-2020 13:14:00

28. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 298

29. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler , mehmet – 64

30. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz cidden iyi, saolun 28-12-2020 23:31:24

31. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım

32. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Selam web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 238

33. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 148

34. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 106

35. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun 04-01-2021 20:55:16

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 374

37. Mersin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 11-01-2021 20:42:04

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 106

39. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 23:55:42

40. Ardahan dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 86

41. Zonguldak dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , gaye – 251

42. Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım

43. Gümüşhane merkezden ben ali. Slm web siten süper ötesi iyi, şukuladım 26-01-2021 14:43:22

44. Selam herkese web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, tebrikler , hatice – 44

46. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

47. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 457

48. İstanbul merkezden ben banu. Slm web siteniz valla çok iyi, tebrikler 18-02-2021 13:55:36

49. Ordu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 21-02-2021 23:52:42

50. Yalova merkezden ben . Slm paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım 22-02-2021 06:36:01

51. Konya merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-02-2021 14:44:07

52. Selamlar siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. Batman merkezden ben . Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun 05-03-2021 07:33:42

54. Merhabalar siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Karabük merkezden ben ahmet. Slm siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 16-03-2021 17:43:16

56. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-04-2021 12:36:18

57. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler

58. Afyon dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , Aylin – 292

59. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 307

60. Hatay merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:20:08

61. Uşak merkezden ben emin. Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-05-2021 10:34:25

62. Hatay merkezden ben hatice. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, saolun 13-05-2021 01:19:51

63. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

64. Muş dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 21

65. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

66. Bitlis dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 6

67. Burdur dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg aylar önce öldüyse, DNC bunu neden seçimden önce açıklasın? . Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link