Bence fazla düşünüyorsun. O sadece bencildi. İleri yaşta ve sağlık durumunun düşmesinde bile yetenekli bir yargıç olacağını düşünüyordu. Eğer tüm bu “son dilek” işi doğruysa, bu sadece daha da bencil olduğu anlamına gelir, çünkü 5 yıl önce 82 yaşında emekliye “tarafına” garantili bir stratejik avantaj sağlamak için emekli olması gerekir, ancak bunun yerine onu tamamen bunun yerine öngörülebilir talihsiz durum.

Author

66 Comments

1. Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 08:49:55

2. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun

3. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, sağolun

4. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun 28-09-2020 09:56:49

5. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-09-2020 09:57:23

6. Giresun merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 12:34:04

7. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

8. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, şukuladım

9. Siirt merkezden ben ali. Mrb siteniz süper ötesi güzel, saolun 08-10-2020 00:00:14

10. Selamlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

11. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun 09-10-2020 22:00:38

12. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler 12-10-2020 17:10:31

13. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

14. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 472

16. Tunceli dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 85

17. Erzurum merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 30-10-2020 09:24:18

18. Siirt dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 311

19. Hakkari dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Selam herkese paylaşımınız inanki hayran edici, saolun , ali – 212

20. Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Sakarya dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, face de paylaştım , Hasan – 94

22. Şırnak dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 448

23. Hatay dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , emin – 114

24. Amasya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun 14-12-2020 19:56:31

25. Isparta dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Merhaba sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 417

26. Van dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Slm web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 92

27. Diyarbakır dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Selam web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 188

28. Sivas merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 08:56:22

29. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 459

30. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden dikkat çekici, sağolun , ali – 18

31. Eskişehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-12-2020 02:53:40

32. Kocaeli dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . selamun aleyküm siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , – 413

33. Sinop merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun 02-01-2021 12:25:36

34. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

35. Karaman merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun 11-01-2021 20:28:56

36. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 134

37. Iğdır dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 342

38. Manisa dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 473

39. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Slm sayfanız valla iyi, face de paylaştım , gaye – 226

40. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 224

41. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden mükemmel, saolun , Hasan – 164

42. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, linkedinde paylaştım

43. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-03-2021 12:49:31

44. Balıkesir merkezden ben Hasan. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 19:53:33

45. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 275

46. Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 62

48. Bayburt dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 371

49. Hakkari dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 415

50. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

51. Erzurum dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . Slm siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 241

52. Gümüşhane merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 11-04-2021 14:07:23

53. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 346

54. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Kastamonu merkezden ben ahmet. Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 07-05-2021 03:01:53

57. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

58. Nevşehir dan kimler var. Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. . merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 58

59. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım

60. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım , – 191

61. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link