Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi.

Bence fazla düşünüyorsun. O sadece bencildi. İleri yaşta ve sağlık durumunun düşmesinde bile yetenekli bir yargıç olacağını düşünüyordu. Eğer tüm bu “son dilek” işi doğruysa, bu sadece daha da bencil olduğu anlamına gelir, çünkü 5 yıl önce 82 yaşında emekliye “tarafına” garantili bir stratejik avantaj sağlamak için emekli olması gerekir, ancak bunun yerine onu tamamen bunun yerine öngörülebilir talihsiz durum.

“Ruth Bader Ginsberg gizlice aşırı muhafazakardı. Obama döneminde emekli olabilirdi ama Trump’ı bekledi.” üzerine 14 yorum

1. Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 08:49:55

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-09-2020 09:57:23

3. Giresun merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 12:34:04

4. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler 12-10-2020 17:10:31

Yorum yapın