Sanırım en bariz cevap muhtemelen en olası olan …

Seçime ne kadar yakınsa, onun ölümünü tasvir ederlerse, Trump için bir yedek atamak o kadar zor olacaktır.

İktidarı korumak için kelimenin tam anlamıyla her şeyi yapacaklarını zaten gördük.

Author

58 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-09-2020 05:02:39

2. Karabük merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-09-2020 12:22:00

3. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 14:24:04

4. Gaziantep merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, tebrikler 27-09-2020 16:13:41

5. Trabzon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:18:41

6. Mrb web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

7. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, linkedinde paylaştım

8. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, tebrikler 16-10-2020 12:57:03

9. Muğla dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 87

10. Trabzon merkezden ben memo. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 28-10-2020 21:02:33

11. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Uşak dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Slm paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 455

13. Eskişehir merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 17:39:58

14. Hatay dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım , memo – 188

15. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 53

16. Bolu dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 236

17. selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun

19. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 55

20. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selam siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 186

21. Slm web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 00:47:01

23. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 46

25. Batman dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, şukuladım , mehmet – 381

26. Yalova dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 452

27. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , gaye – 140

29. selamun aleyküm sayfanız yeminle iyi, facebookta paylaştım

30. Slm web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler

31. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

32. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun , mehmet – 15

33. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

34. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 463

35. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, sağolun , mehmet – 303

36. Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

38. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

39. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 181

40. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 08:57:11

41. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 12-03-2021 05:50:20

42. Bursa dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Selam bu web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 66

43. Tekirdağ merkezden ben hatice. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 14-03-2021 21:50:54

44. Karaman merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-03-2021 19:32:17

45. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 06:04:12

46. Balıkesir dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 151

47. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, sağolun , emin – 104

48. Konya dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 103

49. Bitlis dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, saolun , doruk – 216

50. Hatay dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Slm siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 33

51. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

52. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

53. Slm web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

54. Kilis merkezden ben ali. Selamlar sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 28-05-2021 21:56:07

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 148

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link