Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü?

Sanırım en bariz cevap muhtemelen en olası olan …

Seçime ne kadar yakınsa, onun ölümünü tasvir ederlerse, Trump için bir yedek atamak o kadar zor olacaktır.

İktidarı korumak için kelimenin tam anlamıyla her şeyi yapacaklarını zaten gördük.

“Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü?” üzerine 40 yorum

1. Karabük merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-09-2020 12:22:00

2. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 14:24:04

3. Trabzon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:18:41

4. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, tebrikler 16-10-2020 12:57:03

5. Muğla dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 87

6. Trabzon merkezden ben memo. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 28-10-2020 21:02:33

7. Uşak dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Slm paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 455

8. Eskişehir merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 17:39:58

9. Hatay dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım , memo – 188

10. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 53

11. Bolu dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 236

12. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 55

13. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selam siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 186

14. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 00:47:01

15. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 46

16. Batman dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, şukuladım , mehmet – 381

17. Yalova dan kimler var. Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 452

18. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , gaye – 140

19. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun , mehmet – 15

20. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 463

21. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, sağolun , mehmet – 303

22. Bu konu : ” Ruth Bader Ginsburg bir yıldır öldü mü? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 181

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link