Rüyaların nikotin ve esrarla ölümü. Hükümetle kavgayı ve bu yüksek nikotin seviyelerini vapingi hatırlıyor musunuz? Aromalı nikotini ortadan kaldırmak için savaşıyorlardı ve argüman ortadan kalktı ve bu konuda gerçekten çok az araştırma yapıldı veya hiç araştırma yapılmadı mı? Nedenini merak ediyorum. Şimdi bir süredir vaping söz konusu olduğunda periyodik olarak yüksek nikotin kullanıcısıyım, ancak neden hepsinin birdenbire uygun olduğunu sorduğumda, denemek istedim ve 60 günlüğüne bıraktım. Ve evet para çekme işlemleri boktan. Ama her neyse, 7-8. Günden sonra, bu deneyin geri kalanında her gece en canlı rüyaları görmeye başladım. 60 günün sonunda, bir kez daha vaping yapmaya başladım ve en geç 2. gün, canlı hayallerim sona erdi. Tütün çiğnemeye başladığımda rüyalar geri geldi.

Bölüm 2: Esrar kullanımı ve neden hükümet buna izin veriyor? Kız arkadaşım periyodik olarak sadece tomurcuklardan (konsantre değil) sigara içiyor ve hiç rüya görmüyor. Ancak birkaç gün izin aldığında, tekrar sigara içmeye başlayana kadar hayalleri bir kez daha canlı hale gelir.

Şimdi bu teori ve deneyin nereye gideceğini bilmiyorum, ama bu bana çok tuhaf geliyor çünkü uyurken rüya hali zihin için gerekli görünüyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Ya da buna ne sebep olabilir? Vaping ve çiğneme tütün arasındaki farklar, en garip bulduğum şey, ki bunun nikotin olmadığını söylüyor …

Ayrıca, elektronik sigarayı bırakarak gençliğim geri döndü. Sadece 25 yaşındayım ve henüz elektronik sigara kullanmıyorum, artık kendimi yorgun ve motivasyonsuz hissetmiyorum. Enerjiyle doluyordum ve hiç olmadığım kadar uyanık hissettim. Bir kez olsun, her zaman halsiz ve yorgun hissetmedim. (Btw, kalıcı olarak çıktım)

Author

8 Comments

1. Antalya dan kimler var. Rüyaların ölümü . Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 125

2. Bu konu : ” Rüyaların ölümü ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 332

3. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-04-2021 02:47:56

4. Bu konu : ” Rüyaların ölümü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 136

5. Manisa dan kimler var. Rüyaların ölümü . Selamın aleyküm sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 397

6. Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 30-04-2021 14:49:50

7. Muğla dan kimler var. Rüyaların ölümü . selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link