rva

https://imgur.com/a/Ew5yKV2

“Spesiyale” Çocukluk Kaybı “adı verildi ve Roanoke’nin önde gelen bazılarını küçüklere yönelik cinsel istismar şüphesiyle ifşa etti. Daniel L Crandall’ın taciz deneyimlerini öne süren güzellik kraliçesi yarışmacıları da dahil.” Bu rastgele internet alıntısını kaybettim, ancak bunu geçmişimde bulduğumda bağlantıyı ** ‘da düzenleyeceğim Yani bu kötü bir açılış, ama işte başlıyoruz! Kayıp Çocukluğa mı yoksa Julie Kilmer’in hikayenin ilk bölümüne mi dalmam gerektiğine karar vermekte güçlük çekiyorum. Ana bağlantı detayı Daniel L Crandall’dır.

– – – – –

Julie Kilmer, yıllardır aynı sosyal medya hesabından sürekli olarak ulaşıyor. Bay Crandall’ın sunduğu gibi, yasal olarak evlat edinilmediğini öğrendikten sonra kimliğini asla gizlemedi.

– – – –

Çocukluk Kaybı

• Childhood Lost’un 17 Ağustos’ta 20.00’de yayınlanan yayın tarihini gösteren kısa bir videonun bağlantısı kaldırıldı. İmgur hakkındaki yorumlardan ekran görüntülerini de ekledim.

Hiçbir yerde özel bir saati bulamıyorum. Biri bir çatlak vermek isterse, lütfen yapın. Ağ ile iletişim kurmayı planlamıyorum. Web sitelerine gittim ve aradım. Neden bu kadar yol bir .uk üzerinde? Videodan 17 Ağustos 2015, saat 20: 00’de yayınlandığını biliyoruz. Bölgede yaşıyorsanız, canlı yakaladınız mı? Onu bulamadan gerçek içeriğini bilemem.

“Kaybolan Çocuk” bölümünde neyin ortaya çıktığını öğrenmek için can atıyorum. Bu insanları böyle bir şeye soktuğum için bile midemden rahatsız oluyorum. Tesadüf çok varmış gibi geliyor, acıtıyor.

Salinas hakkında reddedilen tecavüz suçlamaları dışında bir şey bulmak artık zor. Bu suçlamalar başlamadan önce, WDBJ7 tarafından Bay Crandall ile temasa geçmemesi talimatı verildi. Bu MTT kaynağına güvenmiyorum, bu yüzden kendi başıma bu kadar aşırı kazıyorum. Julie’nin 2020 gönderisinde ismiyle bahsedilmiyor, ancak ima edilen gazeteci. Imgur hakkındaki yorumlara da bakınız.

Onun çerçeveli olduğu fikrinin içinde * değilim *. Ayrıca ne güvenlik povundan ne de canlı yayınından yürek parçalayan görüntüleri yeniden izleyemiyorum … Bu daha bağımsız biri için. Crandall tarafından işe alındığını veya tuzağa düştüğünü sanmıyorum. Bunun gerçekten tesadüf olduğunu düşünüyorum çünkü tüm bu bireyler küçük bir haber istasyonuyla geçmişte çalıştı.

Çocukluk Kaybı videosuyla ilgileniyorum çünkü halka açık değil.

… Naive-Suspect tarafından gönderildi
[comments]

“rva” üzerine 21 yorum

1. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 18:46:34

2. Isparta merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:50:10

3. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 09:44:40

4. Sakarya merkezden ben ali. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 12:52:53

5. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 04:57:05

6. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 27

7. Burdur dan kimler var. rva . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 111

Yorum yapın