https://imgur.com/a/Ew5yKV2

“Spesiyale” Çocukluk Kaybı “adı verildi ve Roanoke’nin önde gelen bazılarını küçüklere yönelik cinsel istismar şüphesiyle ifşa etti. Daniel L Crandall’ın taciz deneyimlerini öne süren güzellik kraliçesi yarışmacıları da dahil.” Bu rastgele internet alıntısını kaybettim, ancak bunu geçmişimde bulduğumda bağlantıyı ** ‘da düzenleyeceğim Yani bu kötü bir açılış, ama işte başlıyoruz! Kayıp Çocukluğa mı yoksa Julie Kilmer’in hikayenin ilk bölümüne mi dalmam gerektiğine karar vermekte güçlük çekiyorum. Ana bağlantı detayı Daniel L Crandall’dır.

– – – – –

Julie Kilmer, yıllardır aynı sosyal medya hesabından sürekli olarak ulaşıyor. Bay Crandall’ın sunduğu gibi, yasal olarak evlat edinilmediğini öğrendikten sonra kimliğini asla gizlemedi.

– – – –

Çocukluk Kaybı

• Childhood Lost’un 17 Ağustos’ta 20.00’de yayınlanan yayın tarihini gösteren kısa bir videonun bağlantısı kaldırıldı. İmgur hakkındaki yorumlardan ekran görüntülerini de ekledim.

Hiçbir yerde özel bir saati bulamıyorum. Biri bir çatlak vermek isterse, lütfen yapın. Ağ ile iletişim kurmayı planlamıyorum. Web sitelerine gittim ve aradım. Neden bu kadar yol bir .uk üzerinde? Videodan 17 Ağustos 2015, saat 20: 00’de yayınlandığını biliyoruz. Bölgede yaşıyorsanız, canlı yakaladınız mı? Onu bulamadan gerçek içeriğini bilemem.

“Kaybolan Çocuk” bölümünde neyin ortaya çıktığını öğrenmek için can atıyorum. Bu insanları böyle bir şeye soktuğum için bile midemden rahatsız oluyorum. Tesadüf çok varmış gibi geliyor, acıtıyor.

Salinas hakkında reddedilen tecavüz suçlamaları dışında bir şey bulmak artık zor. Bu suçlamalar başlamadan önce, WDBJ7 tarafından Bay Crandall ile temasa geçmemesi talimatı verildi. Bu MTT kaynağına güvenmiyorum, bu yüzden kendi başıma bu kadar aşırı kazıyorum. Julie’nin 2020 gönderisinde ismiyle bahsedilmiyor, ancak ima edilen gazeteci. Imgur hakkındaki yorumlara da bakınız.

Onun çerçeveli olduğu fikrinin içinde * değilim *. Ayrıca ne güvenlik povundan ne de canlı yayınından yürek parçalayan görüntüleri yeniden izleyemiyorum … Bu daha bağımsız biri için. Crandall tarafından işe alındığını veya tuzağa düştüğünü sanmıyorum. Bunun gerçekten tesadüf olduğunu düşünüyorum çünkü tüm bu bireyler küçük bir haber istasyonuyla geçmişte çalıştı.

Çocukluk Kaybı videosuyla ilgileniyorum çünkü halka açık değil.

… Naive-Suspect tarafından gönderildi
[comments]

Author

83 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın valla çok güzel, sağolun

2. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 18:46:34

4. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, sağolun 25-08-2020 09:32:03

5. Kocaeli merkezden ben Emine. Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 25-08-2020 17:25:00

6. Isparta merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:50:10

7. Bilecik merkezden ben gaye. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun 03-09-2020 14:26:49

8. Sinop merkezden ben ahmet. Slm sayfan yeminle hayran edici, şukuladım 08-09-2020 14:07:20

9. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 09:44:40

10. Ordu merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun 12-09-2020 20:30:28

11. Sakarya merkezden ben ali. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 12:52:53

12. Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bartın merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:21:33

14. Slm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım

15. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 04:57:05

16. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 27

17. Burdur dan kimler var. rva . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 111

18. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Artvin dan kimler var. rva . Slm paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , doruk – 120

20. Bilecik merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun 27-10-2020 22:04:00

21. Karaman merkezden ben memo. Mrb paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım 18-11-2020 20:49:05

22. Bu konu : ” rva ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 209

23. Erzurum dan kimler var. rva . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 316

24. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 19

25. Bu konu : ” rva ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, teşekkürler , ali – 282

26. Karaman dan kimler var. rva . Merhabalar siten inan ki iyi, şukuladım , mehmet – 5

27. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Slm siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , – 263

28. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

29. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:13:06

30. Bu konu : ” rva ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 310

31. Denizli dan kimler var. rva . selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 454

32. Osmaniye dan kimler var. rva . selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 457

33. Rize merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım 19-12-2020 01:54:42

34. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha iyi, sağolun , ahmet – 314

35. Muğla dan kimler var. rva . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 436

36. Adana merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun 02-01-2021 07:44:02

37. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 07-01-2021 18:33:04

38. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 273

39. elif yılmaz Reply

Selam siten harbiden iyi, facebookta paylaştım

40. Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

41. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 12-01-2021 00:03:02

42. Erzurum dan kimler var. rva . Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , ali – 330

43. Nevşehir merkezden ben ali. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 19-01-2021 03:15:54

44. Ardahan dan kimler var. rva . Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 425

45. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , – 400

46. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

47. Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

48. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. rva . Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 340

49. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

50. Adana dan kimler var. rva . Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 21

51. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

52. Bu konu : ” rva ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 402

53. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun

54. Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

55. Düzce dan kimler var. rva . Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , mehmet – 105

56. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

57. Manisa dan kimler var. rva . Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 332

58. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-04-2021 08:55:26

59. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

60. Bu konu : ” rva ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Hasan – 118

61. İzmir merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 05-05-2021 01:35:55

62. Tunceli dan kimler var. rva . Merhabalar web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , – 45

63. Selamlar web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

64. Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

65. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

66. Siirt dan kimler var. rva . Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 386

67. Bursa dan kimler var. rva . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 352

68. Tokat dan kimler var. rva . Mrb paylaşım inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 92

69. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 09:52:54

70. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 14-07-2021 15:41:07

71. Eskişehir dan kimler var. rva . Slm siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 85

72. Bu konu : ” rva ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım , doruk – 52

73. Denizli dan kimler var. rva . Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 386

74. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

75. Aksaray dan kimler var. rva . Mrb bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , – 455

76. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

77. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

78. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-07-2021 07:40:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link