Ryan Whitaker. İsmini bilin.

Ryan Whitaker’ın kim olduğunu bilmiyorsanız, Phoenix polis departmanı tarafından kapısına vurulmuş 40 yaşında bir adamdı. Bir gürültü şikayeti ile başlayan çok üzücü bir hikaye, Phoenix pd cevap verdi, kapıyı çaldı ve kendilerini bir kez duyurdu. Ryan, kapıyı elinde tabanca ile açtı, ancak bir kez polisi görünce çok çabuk teslim oldu, maalesef üç el ateş eden memurlardan biri kadar çabuk değil. O gün manşetleri kaçırmış olabilirim ama bununla ilgili hiçbir şey duymadım. Bütün bunların içindeki komplo, eğer o beyaz olmasaydı, o kadar çok öfke olurdu ki, bu da bana göre isyanla olan her şeyin organik olmadığını kanıtlıyor. Memurlar hâlâ suçlanmadı. Burada adalet yerini bulmuş değil çünkü tartışmanın çok gündeme geldiğini biliyorum.

Her neyse, ilgilenenler için bağlantı, muhtemelen nsfw, kan yok ama yoğun olabilir. https://youtu.be/m9YmwDB2c6w

“Ryan Whitaker. İsmini bilin.” üzerine 15 yorum

1. Edirne merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 03-09-2020 05:48:22

2. Sivas merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-09-2020 00:32:51

3. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selamlar siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 12:38:35

4. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 09:41:48

5. Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:29

6. Bu konu : ” Ryan Whitaker. İsmini bilin. ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 336

7. Bu konu : ” Ryan Whitaker. İsmini bilin. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 484

Yorum yapın