Twitter’da #savethechildren yazmak, Trump mitinglerine katılmak ve Demokratlardan nefret etmek çocuk kaçakçılığının üstesinden gelmek için hiçbir şey yapmıyor. Erdem işareti yerine neden bir örgüte bağış yapmayasınız veya çocuk ticaretine karşı doğrudan harekete geçmeyesiniz? Q-Anon kaç çocuğu kurtardı? YOK!

Author

21 Comments

1. Antalya dan kimler var. S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? . Selam herkese paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım , emin – 465

2. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, tebrikler 24-01-2021 10:32:48

3. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

4. Bu konu : ” S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 185

5. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

6. Hatay dan kimler var. S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? . Mrb web siten ciddiyim iyi, şukuladım , Hasan – 70

7. Erzurum merkezden ben ali. Selam sayfanız inanılmaz iyi, sağolun 03-02-2021 17:42:28

8. Isparta merkezden ben ziya. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 13-02-2021 08:59:44

9. Isparta dan kimler var. S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? . Merhaba sayfan vallaha çok güzel, tebrikler , Emine – 357

10. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım

11. Bu konu : ” S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 79

12. Muş merkezden ben banu. Mrb sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 07-03-2021 11:45:46

13. Bu konu : ” S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , gaye – 445

14. Kocaeli dan kimler var. S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? . selamun aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 263

15. Bu konu : ” S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 144

16. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 483

18. Bingöl dan kimler var. S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? . Selamlar siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 141

19. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Çankırı dan kimler var. S-Anoners, eğer çocuk kaçakçılığına gerçekten ve derinden önem veriyorsanız, neden çocuk kaçakçılığı ve tecavüze karşı aktivizme katılmayasınız? . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 69

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link