DÜZENLEME: Bu gönderiyi daha önce ana komplo alt bölümünde yaptım, ancak yeni bir kullanıcı olduğum için silinmiş gibi görünüyor: Biri buna değeceğini düşünüyorsa, orada yeniden yayınlamaktan çekinmeyin.

Dün gece geç saatlerde, “S McG” / “S Mc G” adlı o tuhaf YouTube Kanalının tavşan deliğinden aşağıya çekildim. Tüm ileti dizisi, Nashville patlama videosunu yayınlayan hesapla ilgisi ile garipti.

Sadece tekmeler için, başka garip kanallar bulup bulamayacağımı görmek için bu ismin farklı varyasyonlarını yazmayı denedim. Çoğu kayda değer bir şey bulamadı, ancak 20 Aralık’ta bir video yükleyen “G McS” adlı bir kanal buldum. Yaklaşık 1 dakika uzunluğundaydı ve sadece arka planda anlaşılmaz bir sesle yanıp sönen yeşil ve turuncu renkler vardı. Bunun biraz garip olduğunu düşündüm, bu yüzden işaretledim ve uyumaya gittim. Bu sabah tekrar kontrol ettim ve orada gördüğüm orijinal video yeterince tuhaf bir şekilde silindi, ANCAK onun yerine yeni bir video yüklenmişti. Oldukça tuhaf ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bunda ses yok ama düşük çözünürlüklü metin / fotoğraflardan oluşan garip bir slayt gösterisi.

İşte bir bağlantı: https://youtu.be/PKRuY_IwxyU

İşte tuhaf bulmacayı başlatan tüm twitter başlığına bir bağlantı:

https://twitter.com/FordFischer/status/1342574796555640833?ref_src=twsrc%5Etfw

İşte bugün itibariyle aktif olarak video yüklüyor görünen “G Mc S” hesabının bağlantısı.

https://www.youtube.com/channel/UCEfBgwxufdnLOtc1P3RehOg

Gerçekçi olarak muhtemelen ilgisizdir ama tuhaf internet tavşan delikleri için bir emiciyim yani herhangi bir fikrin var mı?

Author

34 Comments

1. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 472

2. İzmir dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 487

3. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 139

4. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran edici, teşekkürler , Emine – 361

5. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 192

6. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten valla çok iyi, twitter da paylaştım 08-01-2021 07:30:27

7. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, saolun , mehmet – 251

8. Osmaniye dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . Selam web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , ali – 334

9. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun

10. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

11. Karabük dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 143

12. Rize merkezden ben memo. Merhaba sayfan yeminle çok iyi, tebrikler 19-01-2021 08:35:39

13. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, tebrikler

14. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 26-01-2021 06:10:07

15. Amasya merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 12:39:18

16. Ağrı dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 137

17. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 455

18. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, saolun 09-02-2021 05:25:20

19. Merhabalar siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Bursa dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 284

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 160

22. Çorum merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 05-03-2021 04:44:12

23. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, saolun 13-03-2021 04:49:13

24. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 180

25. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 14-03-2021 08:18:26

26. Nevşehir merkezden ben hatice. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-03-2021 09:52:09

27. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 179

28. Bilecik merkezden ben Emine. Slm web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 31-03-2021 07:17:21

29. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 95

30. Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 35

31. Hatay dan kimler var. “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] . Merhabalar web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , Hasan – 217

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “S Mc G” kanalına benzer başka bir garip Youtube kanalı buldum [x-post] ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 140

33. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link