Öyleyse, Qanon’un ne olduğunu ve “Plan” a güvenip güvenemeyeceğinizi bilmek istiyorsunuz? Yaklaşın, size göstereceğim.

S: Özgürlüğe Giden Yol.

İnsanlara güç. Bize öğretilen bu. Hepimiz buna inanıyoruz. Gerçekten doğru mu? Resim1

Küçük bir grup insana güç verin. Bu gerçek bir gerçektir. Bazılarımız bunu biliyor. Bunu nasıl yaptılar? Image2

Ailelerimize dürüstçe bakmaya ve insan toplumunun ilerlemesine katkıda bulunmaya çalışmakla meşgulken, bu sözde elit, hükümetimizi, servetimizi ve haklarımızı kaçırmak için güçlerini birleştirdi. Image2 geçişi

Soylarının onlara insanları koyun olarak görme hakkı verdiğine inandıkları için, yüzyıllar boyunca kökleri eski gizli dinlere dayanan ve gizli toplumlar, gizli yeminler, sızma ve telkinlerle büyüyen şeytani bir güç yapısı inşa ettiler. Resim3

Bu güç yapısı, tıpkı başka bir dünyadan gelen bir ahtapot gibi, çok sayıdaki kuklasını okul sistemimize, ibadethanelerimize ve yönetimlerimize koyarak, değer verdiğimiz her şeyi yok etmek ve iyi olan her şeyi yok etmek için dokunaçlarını yaymıştır. Resim4

Yalanlar ve aldatma yoluyla, uyanıkken bizi uyutmak ya da olmadığımız zaman olduğumuz yanılsamasını vermek için Sahte Haber Medyasının tüm bileşenlerini kullanarak bizi karanlıkta tuttular. Resim5

Bu kötü Sahte Haber Medya gücü sayesinde, gerçek, gerçekler ve sağduyu sohbetlerimizden kayboldu ve artık sadece yalan, yanılsama ve propagandayla baş başa kalıyoruz.

İnanılmaz vatanseverliğimize karşı bu Sahte Haber Medyası silahını alaycı bir şekilde kullanarak, kocalarımızı, eşlerimizi, çocuklarımızı, kardeşlerimizi ve ebeveynlerimizi tek faydalanabilecekleri savaşlara göndermemizi sağlıyorlar. Resim6

Kanmayın, Trump haklı: Sahte Haber Medyası gerçekten de Halkın Düşmanıdır. Resim7

Şimdi size kalmış. Uyumaya devam edip onların sizi öldürmeye devam etmelerine izin vermek mi, sizi aptal yerine koymak ve servetinizi çalmak mı, yoksa karşılık vermek, size ait olanı almak ve özgürlük ve haysiyetle iyi bir hayat yaşamak mı istiyorsunuz?

İkinci seçimi yapanlar için Trump bir çıkış yolu verdi. Ve bu Qanon. Image8

Şeffaflık, açıklama ve eleştirel düşünme yoluyla Qanon, Özgürlüğümüzü dirilteceğimiz ve gündemleri insanlığı aşağılamak ve köleleştirmek olan bu kötü insan grubundan gücümüzü geri alacağımız yoldur.

Qanon, Trump’ın zihnimize ve bilme hakkımıza yönelik Fake News Media saldırılarına verdiği yanıttır.

Qanon, istihbarat damlalarının bir koleksiyonudur, ancak aynı zamanda bir zihin durumu ve özgürlük ve mutluluk isteyen herhangi bir insanın etrafında toplanabileceği bir dizi güçlü ifadedir. Resim9Image10

Qanon bir Plandır. Askeri plan Tarih, zamanımızın En Büyük Askeri İstihbarat Operasyonu olarak kabul edilecektir. Resim11

Bizi hapseden ve hayatımızı kötü bir şekilde altüst eden Kabal’ın yapısının her bir parçasını yok etmeyi amaçlayan bir plan. Trump’ın emri altında Plan ilham alıyor ve en parlak askeri beyinler tarafından uygulanıyor Img11-1 ve insanlık tarihindeki en güçlü silahlı kuvvetler. resim11-2 Düşmanın yenilgisi bu nedenle kaçınılmazdır ve zaferimiz kaçınılmazdır. Plana Güvenin.

Plan şu anda hareket halinde ve Q’nun 1690 numaralı düşüşünde açıklandığı gibi,

ESKİ KORUMA’nın sistematik yıkımına şahit oluyorsunuz / izliyorsunuz. GÜÇ İNSANLARA DÖNECEKTİR. Q

Plan, siyaset, iş dünyası ve medyadaki temellerine saldıran düşmanın güç yapısını metodik olarak yok ediyor.

Trump’ın başarısı artık aşikar, bataklık kurutuluyor, Sahte Haber medyası açığa çıkıyor ve verimsiz hale geldi.

Artık çaresiz durumdalar ve her türlü yöntemle hayatta kalmaya çalışacaklar. Resim11-3 Sansür artık bariz hale geldi ve artan şiddet zayıflıklarını kanıtlıyor. Img11-4

Bizden çaldıkları her şeyi kaybetmek üzere olduklarını biliyorlar. Geri almak için hile yapmaları gerekiyor. Seni başka bir zaman aldatmalarına izin verir misin?

Q dinamikleri aracılığıyla Trump, insanlık tarihindeki en önemli satırlardan birini yazmak üzere. Ve sen bunun bir parçasısın. Dünya çapında 50 milyondan fazla insanla buluşan dünya çapındaki bir hareketin parçasısınız. Siz Q’nun bir parçasısınız. Q’sunuz. Hepimiz Q’yuz. Resim11-5

Trump’ın planı hareket halindeyken kontrolü kaybettiler. Şimdi birliğimizi ve gücümüzü tezahür ettirme zamanı ve yakında kaçacaklar.

Katılın ve onları oylayın! Resim12 Katılın ve onların yozlaşmış işlerini desteklemeyi bırakın! Katılın ve Sahte Haberlerinden ayrılın! Mizah Q’nun ABD ve Dünya’daki ordularına katılın! Platformlarına ve gerçekle ilgili konuşmalarına katılın. Kendinizi gerçek haberlerle besleyin, eleştirel düşüncede rehberlik bulun ve olabildiğince çok kırmızı boncukla geri verin. Ve nihayetinde Işığın Karanlığa, Düşmanın şiddetine galip geldiğini bildiğiniz için, barış, sabır ve kararlılıkla karşılık verin. Düşmanın kötülüğüne imanla ve dualarla karşılık verin.

Teneffüs bitti. Resim12-1 Artık koyun yok. Bu gezegen bizim ve onu geri alıyoruz.

Teneffüs bitti. Artık koyun yok. Gerçek özgürlüğümüz için savaşıyoruz.

Hala Q’nun gerçek olup olmadığını merak ediyor musunuz? Başkan Trump dünyamızı geri almak için büyük bir askeri operasyon mu yürütüyor? Bu hikaye henüz bitmedi. Kemer bağlamak.

Video

Q533 BİZ, İNSANLAR! BİZ İNSANLAR! BİZ İNSANLAR! BİZ İNSANLAR! NEREYE BİR GİDERSENİZ, TÜM GİDİYORUZ KİMSE BİRİNİN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR. BİZ İNSANLAR DÜNYAYI DAHA İYİ BİR YER YAPIYORUZ. BİZ İNSANLAR, ÜLKEMİZİ (& DÜNYAMIZI) BİZE ZARAR VERECEK KADAR KAYBEDENLERDEN (HEPSİ BİR KOVA İÇİN) GERİ ALIYORUZ. DAHA FAZLA YOK. YURTSEVERLERİ AYIRIN. Ayağa kalkın ve doğru bildiklerinizi savunun. TANRI SİZİ VE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ KUTSAYIN. 4, 10, 20

Çeşitli: Wh BG Blk BG

Author

14 Comments

1. Uşak merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-02-2021 07:46:43

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” S: Özgürlüğe Giden Yol ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 397

3. Bu konu : ” S: Özgürlüğe Giden Yol ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , Hasan – 212

4. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Rize merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 26-02-2021 10:44:46

6. Bu konu : ” S: Özgürlüğe Giden Yol ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , doruk – 111

7. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 14-03-2021 01:03:03

8. Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Van dan kimler var. S: Özgürlüğe Giden Yol . Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 270

10. Selam herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” S: Özgürlüğe Giden Yol ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 449

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link