S- Yankı Odaları …..

Youtube’da gezinirken, Muhafazakar veya Doğru kanallar olarak adlandırılan kanallarda da aynı sayıda oda olduğunu fark ettim. Bir kanal Gates & Farmland hakkında konuşursa, o zaman herkes aynı videoyu konuşuyor, hatta ppl’nin R-Wingers olduğunu düşünmediğim Russell Brand Mike Knowels, Awaken with JP ALL aynı monolog ve şablona sahip. Rogan bir senaryo okuyor, Jones ve Waston aynı sayfadan okuyor. Her Youtube kanalı, aynı ifadelere sahip farklı bir yüzdür. İnsanlar bir komplo teorisinin GERÇEKTEN farkında değiller mi? Yoksa bu kanallar temelde MSM’yi yapmakla suçladıkları şeyi mi yapıyor yoksa izleyicileri aynı hikayeyi kullanabilecek kadar farklı mı?

Ve pek çok “teori” kanalı kelimenin tam anlamıyla sadece bir süredir ortalıkta dolaşan boktan şeyler biliyor MAYBE 2000’den daha uzun süredir araştırıyorum, ama dürüst, gördüğüm ve hazırladığım şeylerin çoğu su daha soğuk dedikodu ve aydınlanmış bir varlık olmaya çalışan insanlar. .

Ben de yanılabilirim.

“S- Yankı Odaları …..” üzerine 2 yorum

1. Trabzon dan kimler var. S- Yankı Odaları ….. . selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 298

2. Bu konu : ” S- Yankı Odaları ….. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , ali – 116

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link