https://youtu.be/6RdfyuHCZWY Sahte peygamber şeytan Yahudi Shabbatai Tzvi ve 1666’daki devasa hareketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha sonraki Frankist hareketle birlikte vahiy kitabının olaylarını ortaya çıkarmak ve yeni dünya düzenini yaratmak için uzun vadeli bir plan başlattı mı? Öğrencileri muhtemelen masonluk ve bavaryan illuminati, muhtemelen jesuit düzeni yarattı. Kanıt zorlayıcı ve hepinizin düşüncelerini duymak istiyorum.

Gönderen … LtSpeirs44
[comments]

Author

66 Comments

1. Antalya merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız cidden güzel, tebrikler 27-06-2020 18:18:46

2. Afyon merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım 27-06-2020 18:25:19

3. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 29-06-2020 04:38:00

4. Aydın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 09:25:22

5. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

6. Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

9. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-07-2020 16:12:20

11. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 08:34:46

12. Trabzon merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, sağolun 28-07-2020 14:41:37

13. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Tokat merkezden ben ziya. Selam sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 21:28:57

15. Rize merkezden ben doruk. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-08-2020 03:58:50

16. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

18. Osmaniye merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 31-08-2020 05:57:54

19. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

20. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-09-2020 02:44:00

22. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler 26-09-2020 01:11:37

23. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-09-2020 23:34:27

24. Muğla merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:26:11

25. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Erzincan dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 193

27. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 139

28. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım 10-11-2020 05:44:15

29. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

30. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım

31. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 132

32. Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:52:50

33. Kocaeli merkezden ben memo. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 02-12-2020 19:53:05

34. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 164

35. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

36. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

37. Gürbüz Reply

Slm web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım

38. Karaman dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 127

39. Aydın dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selam bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler , ahmet – 375

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 364

41. Giresun dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 327

42. Isparta dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 316

43. Bitlis dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selam siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 193

44. Samsun dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 360

45. Kahramanmaraş dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , gaye – 211

46. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

47. Merhabalar paylaşım vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

48. Van dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 500

49. Bolu merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 19-01-2021 23:49:34

50. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

51. elif yılmaz Reply

Selam siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

52. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

53. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, saolun , ziya – 370

54. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 470

55. Eskişehir dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 181

56. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 338

57. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 500

58. Kütahya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 13-04-2021 19:10:16

59. Kilis dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, tebrikler , Hasan – 14

60. Bu konu : ” Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Emine – 15

61. Mersin dan kimler var. Sabbatean satanistler ve gizli topluluklar . Merhabalar web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 474

62. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link