Sabbatean süreci, amaçlanan hedefine ulaşıyor.

Medyada ve kültürde pedofili ve Satanizm ile ilgili olarak ..

Sarkaç diğer yöne doğru sallanacaktır. Benim görüşüme göre, Haham Sabbatai Zevi ve Sabbatean süreci başladığından beri, toplum, çoğunlukla gizli bir şekilde, putperestlik ve Satanizm’in derinliklerine indi. Ama kehanetlerini yerine getirmek ve “Milletlere ışık” tarafından ifşa edilmek ve yok edilmek niyetiyle, böylece en bilge ve en ahlaklı olarak itibar kazanabilirler.

Pedofili ve Satanizm, vb. Tersine çevrilecek ve uluslar tarafından artık uygulanmayacaktır (belki Lucifer Yahudilerinin kendileri tarafından, belki gizli veya açık bir şekilde).

Sabbateanizmin amacı, tüm dünyayı yozlaştırarak Mesihlerini meydana getirmekti, ancak Tikkan Olam, milletin ve dünyadaki insanların ne kadar akıllı ve ahlaklı olduklarını görecekleri ve isteyerek köleleri olacakları anlamına gelecektir. Bu noktada onların Mesihleri ​​bir dünya lideri veya Lucifer olarak tezahür edecek.

Tabii ki, Tanakh ve Talmud’da kölelik kabul edilir, bu yüzden onu Şeytani olarak görmezler.

“Sabbatean süreci, amaçlanan hedefine ulaşıyor.” üzerine 14 yorum

1. Bayburt merkezden ben Emine. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-09-2020 17:52:42

2. Artvin merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 11:19:41

3. Ankara dan kimler var. Sabbatean süreci, amaçlanan hedefine ulaşıyor. . selam arkadaşlar siten valla hayran edici, tebrikler , ali – 499

4. Amasya merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:25:56

Yorum yapın