Aşağıdakilerin tümü saf varsayım ve olası haksızlıktır:

https://en.wikipedia.org/wiki/Levy_Barent_Cohen

Yıllar boyunca bu Baron Cohen / Barent Cohen bağlantısına gönülsüzce bakmaya devam edin, ancak asla çok uzağa gitmeyin. Barent Cohens, Rothschild’lerle evlendi:

“Çocuklarının sözleşmeli olduğu evlilikler sayesinde Nathan Mayer Rothschild ve efendim Moses Montefioreİngiltere’deki önde gelen Yahudi ailelerin neredeyse tamamı onunla bağlantılıydı. Ayrıca kardeşinin kızı Nanette Salonları Cohen, anneannesi …Karl Marx”.

Bir Yahudinin Borat gibi bir Müslüman klişesini herhangi bir ana akım eleştiri olmaksızın yaratmaktan ve sürdürmekten nasıl kurtulabileceğini her zaman çok merak ettim.

Son yıllarda ADL gibi Siyonist-etkileyicilere yaltaklanan bağlılığına bakılırsa, SBC’nin daha sonra siyasi etkisini artırmak için küresel komedi bilincine ekildiği açıktır. Barent Cohens’in, Rothschild’lerin ve Karl Marx’ın ilişkilerinin bir üyesi mi? Daha derine inmeye devam edecek …

Ricky Gervais – Şahsen ondan hoşlanıyorum ve onu komik buluyorum. Bu günlerde pek çok doğru şeyleri söylüyor gibi görünüyor, politik doğruluğu, Hollywood’u ve ünlü ikiyüzlülüğünü ortaya koyuyor, ama aynı zamanda “The 11 O’Clock Show” da başladı ve içindeki en kötü şeydi. SBC’den daha başarılı olması şaşırtıcı. T11S üzerine yazdığı bazen utanç verici skeçlere bakarak, içinde “Ofis” olduğunu kim bilebilirdi?

https://www.youtube.com/watch?v=wGF3cUOTMAQhttps://www.youtube.com/watch?v=H7rU7NqkDLU

Her zaman Stephen Merchant’ın (ve diğer gizli ellerin) Birleşik Krallık’ta “The Office” in yaratılmasında ne kadar etkili olabileceğini merak etmişimdir, çünkü Gervais henüz böylesine keskin dahiyane zirvelerine ulaşamadı. Stand-up gösterilerini seviyorum ve bunlardan herhangi birini gündeme getirdiğim için dürüst olmak gerekirse kendimi çok kötü hissediyorum. Sadece medyanın ona karşı bu kadar sık ​​konuşmasına rağmen neden bu kadar belirgin bir sese izin vermeye devam ettiğini merak ediyorum. Muhalefeti mi kontrol ediyor yoksa Teşkilat tarafında gerçek bir dikeni mi kontrol ediyor?

Adının, daha fazlasını keşfetmeyi umduğum Fransız / Norman aristokrat bağlantıları var.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gervais_de_Ch%C3%A2teau-du-Loir

https://en.wikipedia.org/wiki/The_11_O’Clock_Show

”[The 11 O’Clock Show] 30 Eylül 1998’den 8 Aralık 2000’e kadar sürdü, özellikle de ev sahipliğinde Iain Lee ve Papatya Donovan*. Gösteri, daha önce az bilinenlerin kariyerlerini artırdı Ricky Gervais, Sacha Baron Cohen ve Mackenzie Crook.”

Her ikisinin de devam eden kariyerleri büyük ölçüde eski zaferlere ve iyi niyete dayandığından, SBC veya RG’ye ne kadar güvenilebilir? Her ikisi de hala – yetenek olmasa da – kazandıkları oyunların zirvesinde çalışıyor ve muazzam bir uluslararası takipçiye sahip. SBC’ye açıkça güvenilemez. Kuşkusuz Ali G ve Borat kreasyonlarından bu yana çaresizce yaptığı eserler, yıldızlığını garantilemek için bu karakterlerin kendisine verilmiş olabileceğine ve komedi cesaretinin bir etkileyici olduğunu kanıtlaması gerekmediğine işaret edebilir.

* Daisy Donovan, şovdaki varlığını asla hak etmemiş gibi görünen başka bir ayrıcalık çocuğuydu. Gösteriye nasıl katıldığının hikayesi de biraz sörfçü gibi görünüyor.

Babası moda fotoğrafçısı ve film yönetmeniydi Terence Donovan; annesi Diana (née St.Felix Dare), İngiliz Ulusal Bale Okulu.”

Author

82 Comments

1. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 28-08-2020 04:41:29

3. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, şukuladım 04-09-2020 14:30:51

4. Konya merkezden ben banu. Mrb sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 10-09-2020 12:23:02

5. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 19:40:42

6. Van merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım 15-09-2020 13:20:38

7. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Bayburt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 01-10-2020 10:35:32

9. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:01

10. Çorum merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, saolun 02-10-2020 12:55:59

11. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-10-2020 13:56:44

12. Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

13. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-10-2020 14:01:10

14. Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler

15. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 355

16. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun

17. Ankara dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 148

18. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, şukuladım 05-12-2020 12:45:56

19. Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım 06-12-2020 00:17:05

20. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 85

21. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten inanılmaz güzel, teşekkürler

22. Denizli merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:47:58

23. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 163

24. Şanlıurfa dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 449

25. Osmaniye dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . selamun aleyküm paylaşım valla iyi, tebrikler , ali – 442

26. Bolu dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selamın aleyküm web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 255

27. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selam siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 60

28. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 256

29. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , – 60

30. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

31. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

32. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 168

33. Kars merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 11-01-2021 21:48:37

34. Bitlis merkezden ben doruk. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:04:55

35. İzmir merkezden ben hatice. Selam web siten cidden hayran edici, face de paylaştım 16-01-2021 15:35:22

36. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, sağolun 17-01-2021 22:10:50

37. Karabük merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım 19-01-2021 01:22:24

38. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 239

39. Kocaeli dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler , ahmet – 226

40. Nevşehir dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , banu – 329

41. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selam herkese siten ciddiyim çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 475

42. Bayburt merkezden ben ali. Mrb sayfa harbiden mükemmel, saolun 10-02-2021 18:08:09

43. Zonguldak dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım , emin – 178

44. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , – 296

45. Kastamonu merkezden ben . Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 20-02-2021 17:49:46

46. Zonguldak dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Slm web siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 211

47. Selam herkese sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler 04-03-2021 10:00:44

49. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım 06-03-2021 07:58:14

50. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

51. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 248

52. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 405

53. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , emin – 165

54. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 209

55. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 163

56. Manisa dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 170

57. Yozgat dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selamlar bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler , ziya – 115

58. Rize merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler 15-04-2021 23:27:44

59. Konya dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 368

60. Iğdır dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 19

61. İzmir dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 342

62. Van dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, face de paylaştım , Emine – 201

63. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 14-05-2021 15:58:06

64. Ağrı merkezden ben emin. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun 28-05-2021 02:57:41

65. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 29-05-2021 00:14:51

66. Isparta dan kimler var. Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? . selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 90

67. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 418

68. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 125

69. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden mükemmel, şukuladım , hatice – 120

70. Bursa merkezden ben hatice. Selam herkese web siten cidden güzel, sağolun 11-07-2021 13:58:09

71. Bu konu : ” Sacha Baron Cohen = Sacha Barent-Cohen? Ve Ricky Gervais – İngiltere’nin Kısa Ömürlü “11 O’Clock Gösterisi” nden İki Patlama Figürü. Güvenilir Olabilir mi? ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 202

72. Çorum merkezden ben hatice. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 23:38:55

73. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 11:46:53

74. Bingöl merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-07-2021 18:27:01

75. selam arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

76. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link