Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı

Sadece bir rant. Bu zorunlu maske takmanın bir şaka olduğunu hissediyorum. Bence bu sadece zorunlu aşılar için bir ön işaret. Ne de olsa, dedikleri gibi bir maske taktın o halde neden aşı yaptırmadın?

Neden daha fazla insan hayır demiyor? Gerçekten azınlık mıyız?

Avustralya’dan örnek. Bir kişinin pozitif çıkması nedeniyle 2,5 milyon kişiye 3 gün boyunca maske taktırıldı. (Tekrar test edilenin negatif testini inceleyecekleri için pcr testlerinden bahsetmeyelim)

Neden 2,5 milyon insan gidemiyor … hayır. (Benim tek gerekçem, insanların% 99’unun çek ödemek için çeki ödemesi ve 1300 $ ‘lık bir para cezasının onları tam anlamıyla kıracağıdır) bu da bunu bir sınıf bölünmesi yapar.)

Oh ve ARABANIZDA maske takmanız gerektiğini söylüyorlar … Gerçekten mi? Fml.

Yani benim rantım şu, insanları uyandırın, biraz top büyütün ve geç olmadan bu saçma saçmalığa karşı durun. Bütün bunların içinde aklın sesi nerede, buna karşı çıkan binlerce kişi nerede?

“Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı” üzerine 11 yorum

1. Mersin dan kimler var. Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı . Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 118

2. Tekirdağ dan kimler var. Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı . Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 340

3. Bu konu : ” Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 11

4. Artvin dan kimler var. Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı . Merhabalar siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 61

5. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-01-2021 11:41:23

6. Kocaeli dan kimler var. Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 353

7. Bu konu : ” Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 289

8. Bu konu : ” Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 200

9. Adıyaman dan kimler var. Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı . Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 307

10. Burdur dan kimler var. Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı . Merhaba herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 223

11. Bu konu : ” Saçma zorunlu maske takıyor baş aşağı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , hatice – 155

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link