Saçmalamayı kes

Pek çok insanın son derece yüksek sahte umutları varmış gibi hissediyorum …. seçkinlerin kararlarından pişmanlık duyacaklarını ve cehennemde yanacaklarını veya Q-ANON’un bizi kurtaracağını veya her şeyin çökeceğini iddia eden birçok insan gördüm. Özgür olacağız ya da tonlarca başka şey, birisiyle bu tür şeyler hakkında her konuştuğumda dürüstçe hissediyorum, hepimiz ayağa kalkacağımız gibi harika bir senaryo ortaya çıkarıyorlar, vb ama bu insanların çoğu son derece önyargılı ve herkesin birkaç noktayı anlamasını istiyorum 1. İYİ VE KÖTÜ gerçek bir akıl yoktur bunu bilir 2. ÜNİVERSAL AHLAKLAR GİBİ BİR ŞEY DEĞİLDİR Pedofili ve yamyamlığın gerçekte normal olduğu kültürlerin ne kadar farklı olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok, çünkü aleister crowley ve michael aquino’nun ahlakı sizinkine ulaşmıyor demek değil Tamamen kötüler. tonlarca “İYİ” şey var dev satanist büyük olasılıkla hem iyi hem de kötü oynuyorlar 3. HİKAYENİN TAMAMINI BİLDİĞİNİZİ YAPMAYIN Komplo camiasında pek çok insan gördüm. kim gibi. ve kim kötü çünkü çocukları feda ediyor ve dürüst olmak gerekirse, kanımı kaynatıyor, gerçeklikle ilgili hiçbir şey bilmiyorlar ve her şeyin sizin anlayışınızdan çok daha karmaşık olduğunu biliyormuş gibi davranıyorlar ve EN İYİ onu yalnız bırakıp yargılama 4.99 Komplo topluluğunun% 9’u din ya da sınırlı anlayışları nedeniyle önyargılıdır, buradaki bazı posterler gerçekten yararlı bilgiler yayınlar, sonra bunu kendi anlatılarına veya anlayışlarına göre sonuçlandırırlar ve nick hakkında sevdiğim şey, bizim bitirmemiz ve bizi araştırmaya bırakması ANCAK BU BAŞKALARI İÇİN BİR DURUM DEĞİLDİR, hayat hakkında hiçbir şey BİLMEDİĞİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUM …. bu yüzden önyargılı olmayı bırakın veya önyargınızın farkında olun ve itiraf edin. Söylenmesi gerekenleri dürüstçe söyledim …. hasta büyük olasılıkla bir bölüm yap 2 OKUMAK İÇİN TEŞEKKÜRLER, ne düşündüğünüzü yorumlayın …. 🙂 DÜZENLEME: Bunun için büyük bir tetikleyici, Sam Tripoli’nin birası Crowley’in beni sinirlendiren podcastiydi

“Saçmalamayı kes” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Saçmalamayı kes ” çok güzel. Slm paylaşımın valla güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 256

2. Sivas dan kimler var. Saçmalamayı kes . Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 266

3. Bu konu : ” Saçmalamayı kes ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, face de paylaştım , Aylin – 388

4. Kırşehir dan kimler var. Saçmalamayı kes . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , ahmet – 6

5. Bu konu : ” Saçmalamayı kes ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 383

6. Kayseri dan kimler var. Saçmalamayı kes . selam arkadaşlar siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 129

7. Batman merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 00:43:09

8. Bolu dan kimler var. Saçmalamayı kes . Selamlar siten inan ki güzel, tebrikler , elif yılmaz – 239

9. Burdur dan kimler var. Saçmalamayı kes . Selam paylaşımın süper ötesi iyi, saolun , Aylin – 232

10. Niğde dan kimler var. Saçmalamayı kes . Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 188

11. Kırıkkale dan kimler var. Saçmalamayı kes . Merhaba siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 19

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link