Kategoriler
Genel

Sadece adaletsizlikle ilgili göndermenin bu konuda bir şeyler yapmak olduğunu unutmayın.

Burada bir çok insan “Gruplandırılan ve Slave / Deathcamps’e gönderilen tüm insanlara bakın ve HİÇ KİMSE bu konuda hiçbir şey yapmıyor” derim.

Bu doğru olsa da, Reddit’te bu konuda yayın yapmaktan daha fazlasını yapabilir. Ancak, kimse bilmiyorsa, bu konuda bir şey yapmak imkansızdır. Oraya tek başınıza çıkıp Devasa varlıklı Tyrants / Ordies / CEO’larla karşılaşmaya çalışamazsınız. Ancak, yeterli sayıda insan bilirse, ancak o zaman sıradan insanlar muhalefetin VASTLY’nin sayıca fazla ve gücünün fazla olduğunu bilir. Ve bu güven herkesi etkisi olan devasa eyleme yönlendirecektir.

Bunları internette her yerde yayınlamaya devam edin. Modern sessiz savaşın askerisiniz.

Birleşik Biz Ayaktayız. ✊✊🏻✊🏼✊🏽✊🏾✊🏿

“Sadece adaletsizlikle ilgili göndermenin bu konuda bir şeyler yapmak olduğunu unutmayın.” için 12 yanıt

Tokat merkezden ben ziya. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 09:42:02

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun 16-07-2020 12:39:33

Düzce merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 16-07-2020 14:06:44

Tokat merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-07-2020 03:24:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir