Kategoriler
Genel

Sadece başka bir açık Psyop, açıkça gizlenmedi, neredeyse tamamen kabullenmeyle ilgili hiçbir sorun yok

Bu çılgın bir konuşma, bu doktorun hayatını satır satır, 10 yıl önce yaptığı mesajlardan seçiyorlar, kurbanı takip eden bir yırtıcı gibi mevcut tüm sosyal medyalarını tararlar.

Bunu Doktorlara ne zaman yapmaya başladık, sadece dün Doktorları dinlemem söylendi, şimdi bana iyi insanlar olan iyi doktorlar olduğu ve kötü insanlar olan kötü doktorlar olduğu söylendi ve sadece iyi doktorları dinlemeliyim ama endişelenmeyin, iyi doktorlar kötü doktorların kim olduğunu bana bildirir.

Bunu bir saniye düşünün, bir grup doktor, kişisel işlerinden bağımsız olarak, 16 yaşındayken Temmuz ayında yaptıkları, önemli değil, DOKTORLAR, Amerika Birleşik Devletleri’nde tıp uyguladılar ve bu yüzden bu ONUR pozisyonunun asgari niteliklerini karşıladıklarını varsayarsınız.

Ancak bu doktorların farklı fikirleri var, fikirleri doğru mu? Bilmiyorum, ben Doktor değilim (bu durumla konjonktürel sorunu görebilirsiniz), ama bildiğim, bilimlerdeki sınırlı deneyimimden bilimin yanlış cevapların temel olarak kullanıldığı bir konuşma ile ilgili olması. Gelecekte doğru cevaplar için. Buna Bilimsel yöntem denir.

Bu seviyede bir platform kaldırma gördüğümden emin değilim. Video kitlesi sadece silinmekle kalmadı, Trump’ın oğlunun Twitter’ı da askıya alındı, Web sitelerinin sahibi olan Squarespace web sitesini sonlandırdı.

Bunu bir düşünün, bir sosyal medyaya yayın değil, Organizasyon web sitesi. Belki bir işiniz var ve bir web siteniz var, birisi sais’den hoşlanmıyorsa (ve tabii ki yasal) internetten çekileceğini biliyor muydunuz?

Bunun için çok çok endişelenmeliyiz, bu doktorların söylediklerinin konusu haline gelmedi

(vaaz vermeyeceğim, ancak eleştirel düşünme güçlerinizi kullanabilmeniz ve belki de bir doktora% 100 güvenmeniz gerektiğini, kişisel doktorunuzu sormak için bazı soruları formüle edebilmenizi şiddetle tavsiye ediyorum)

Bu, BLATANT’ın eşi görülmemiş bir ılımlılık meselesidir. Bu TEHLİKELİ, bu tüm İnternet kavramını baltalıyor.

İnternet, konuşma özgürlüğünün kalesi, bilgi alışverişi, insanlığın en büyük başarısıdır.

Şimdi, iki veya üç şirket için anlaşmayla, çıkarılabilir, alay edilebilir, avlanabilir ve kişiliğe kapılmayabilirsiniz.

Burada gerçekten bir şey yok.

“Sadece başka bir açık Psyop, açıkça gizlenmedi, neredeyse tamamen kabullenmeyle ilgili hiçbir sorun yok” için 7 yanıt

Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 29-07-2020 11:32:54

Hakkari merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-08-2020 11:40:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir