Sadece ben mi?

Hepimizin insan türünün en karanlık yarıklarının derinliklerine inmeyi sevdiğimizi biliyorum, ama bugün 2020 için gerçekten çok güzel görünüyordu. Mutlu uyandım, iyi bir gün geçirdi, insanlar mutluydu, tuhaf hisler ya da duygular yok ve “bomba” raporları yok . Neden olduğuna dair hiçbir fikrim yok, ama hey hadi kolektif bir şeyse onunla koşalım.

… HTownDonDaDa tarafından gönderildi
[comments]

“Sadece ben mi?” üzerine 32 yorum

1. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Selam web siten vallaha çok iyi, teşekkürler , hatice – 100

2. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 161

3. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 308

4. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 4

5. Batman dan kimler var. Sadece ben mi? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, sağolun , banu – 421

6. Düzce dan kimler var. Sadece ben mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 46

7. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 18-11-2020 07:34:03

8. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 416

9. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla güzel, tebrikler , ziya – 261

10. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 01-12-2020 16:43:24

11. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, şukuladım , doruk – 285

12. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 323

13. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 241

14. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 346

15. Balıkesir dan kimler var. Sadece ben mi? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 95

16. Uşak merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım 22-12-2020 06:06:06

17. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 124

18. Kırıkkale dan kimler var. Sadece ben mi? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler , Emine – 68

19. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten cidden güzel, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:01:45

20. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 271

21. Bu konu : ” Sadece ben mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 422

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link