ABD’nin yönetilme, kontrol edilme veya her neyse burnumuzun dibinde büyük bir değişim mi yaşıyoruz? Sadece gözlemlerime bakıyorum ve evet, bir pandeminin ortasında olduğumuzu biliyorum.

Görünüşe göre malları bulmak gittikçe zorlaşıyor, ülkede aşırı sol ile aşırı sağ arasında yüksek gerilim var ve işler artık aynı hissettirmiyor. Normalde komplolardan hoşlanmam ve bir aptal gibi konuşursam lütfen beni bundan kurtar.

ABD’de neler olup bittiğine dair başka bir fikri olan var mı?

Author

12 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Karaman dan kimler var. Sadece ben mi yoksa ..? . Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun , banu – 292

3. Sinop dan kimler var. Sadece ben mi yoksa ..? . Slm paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 367

4. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamlar web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 15:09:54

5. Karaman merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-03-2021 13:02:00

6. Kayseri dan kimler var. Sadece ben mi yoksa ..? . selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 234

7. Ağrı dan kimler var. Sadece ben mi yoksa ..? . merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 69

8. Sinop dan kimler var. Sadece ben mi yoksa ..? . Selam sayfa cidden güzel, şukuladım , – 121

9. Bu konu : ” Sadece ben mi yoksa ..? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 419

10. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

11. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler 09-04-2021 13:40:36

12. Bu konu : ” Sadece ben mi yoksa ..? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım , ahmet – 73

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link