Tam olarak neden bu tür yanlış bilgileri yaymak istediklerine parmak basamıyorum ama bana göre bu kötü bir şey gibi kokuyor. Şimdi, eğer insanlar tacize uğramış insanların yakınında olmaktan endişe duyuyorlarsa, mesafelerini koruyacak olan insanlara sahip olacağız. Daha fazla böl ve yönet? İç savaş olabilir mi? Ayrıca aşıyı reddetmemizi bu kadar çok planlamadıklarını da düşünüyorum, sosyal medyadaki her saniye aşı olan ve şimdi abc’sini söyleyemeyen bir kişiye ait olan sosyal medyadaki her saniye video çekerek insanları korkutmaya çalıştılar. Birçoğumuzun bu teori için yanıldığımızı hissediyorum, bu yüzden insanlar aşıyı reddettiklerinde komplo teorisini suçlayabilirler ve iki taraf arasında daha fazla gerilim yaratabilirler.

25 Comments

1. Samsun merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-05-2021 04:56:49

2. Kars merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, tebrikler 10-05-2021 07:31:01

3. Kayseri dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , doruk – 345

4. Ankara merkezden ben ziya. Selam siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 13-05-2021 02:14:36

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 301

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 486

8. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun

9. Bu konu : ” Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden ” çok güzel. Selamlar siten inanki çok güzel, şukuladım , gaye – 212

10. Nevşehir dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Slm siteniz gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 84

11. Denizli dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 418

12. Sivas merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun 02-06-2021 04:37:01

13. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 271

15. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler 05-06-2021 04:19:05

16. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun 06-06-2021 21:57:04

17. Bursa dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 59

18. Selam herkese web siten vallaha çok iyi, tebrikler

19. Bitlis merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 09:39:32

20. Karaman dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Mrb sayfan ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ali – 367

21. Malatya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, teşekkürler 10-07-2021 06:41:29

22. Mardin merkezden ben gaye. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 10:13:31

23. Antalya dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 303

24. Artvin dan kimler var. Sadece ben mi yoksa tüm bu dökülme teorisi iyi hazırlanmış bir pislik mi? Ayrıca MSM’nin neden . Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , emin – 72

25. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link